Realme GT 2 Android 14'e geçilmeli mi?

Bugün Android 14 güncellemesi aldım. Sizce Android 14'e geçmeli miyim? Yoksa biraz daha beklemeli miyim?

Ben de daha birkaç gün önce geçtim. Performans kaybı yaşamadım ama pil performansı olarak gözle görülür şekilde düştüğünü fark ettim ayrıca kilit ekranındaki yazı sitilini kabalaştırıp, şarj animasyonunu da kaldırmışlar. Diğer firmaların 14 güncellemesinde çok fazla özellik varken Realme'nin olanları da alması garip geldi.

Bir ay içinde gelir hocam merak etmeyin.

Arkadaşımın telefonuna bugün geldi ve kurdu. Pil performansında artış olduğunu söylüyor ama arayüzde kasılmalar olduğunu söylüyor. Android 13 kullanırken arayüzde herhangi bir kasılma sorunu yaşamıyordu ama şu an azıcık kasılma yaşadığını belirtti. Hatta parmak izi animasyonunun bazen buga girdiğini söyledi. Gelen güncellemeler ile çözülecek bir sorun veya hard reset atılırsa da çözülebilir.
Hard reset çözüm olmadı hocam.

Ben de daha birkaç gün önce geçtim. Performans kaybı yaşamadım ama pil performansı olarak gözle görülür şekilde düştüğünü fark ettim ayrıca kilit ekranındaki yazı sitilini kabalaştırıp, şarj animasyonunu da kaldırmışlar. Diğer firmaların 14 güncellemesinde çok fazla özellik varken Realme'nin olanları da alması garip geldi.

Bazı şeyler kaldırmaları sinir bozucu ama bu sürüm beta olduğu için beklemek lazım. Pil performansı konusunda ben düşüş yerine tam aksine bir artış gözlemledim. Boşta pil tüketimi konusunda iyi bir düşüş gözlemledim. Ekran sürem ortalama aynı ya da birazcık daha yüksek oldu.

Hard reset çözüm olmadı hocam.

Bende de çözüm olmadı hocam. Şu an beta sürümü olduğu için elden pek bir şey gelmez. Stabil versiyonunu beklemek gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı