Realme GT Master Edition alınır mı?

8700 TL gibi bir fiyata daha iyi bir telefon var mı arkadaşlar? Bu telefon 2 yıl sonra kasmaya başlar mı?

@BERWAR hocam Realme 8 alırken bana yardımcı olmuştunuz. Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz? Babam Realme 8'den gayet memnun ben de alacaktım fakat bu model çıktı karşıma. Soru şu; aradaki fiyat farkına değer mi? Bu fiyatta başka bir alternatif var mı? 2 yıl sonra bu telefon kasar mı?

Realme GT Master Edition alınır. 2 yıl sonra kasacağını düşünmüyorum. Minimum 3 yıl götürür diye düşünüyorum.

Dostum sadece o değil ki. Savunuyorsun, inkar etme lütfen :) Applemania'nın birçok kez Samsung önerdiğini de gördüm. Ama onun da bir markaya bağlı olması saçma.

Isınmayan cihaza ısınıyor derseniz, sabit 60 FPS oynatan cihaza oyun performansı kötü derseniz ben onu savunurum. Ayrıca ben sadece Samsung önermiyorum, çoğu konuda iPhone XS, GT Master Edition, Redmi Note 10S gibi cihazlar önerdiğim oldu.

Dostum sadece o değil ki. Savunuyorsun, inkar etme lütfen :) Applemania'nın birçok kez Samsung önerdiğini de gördüm. Ama onun da bir markaya bağlı olması saçma.

Hocam forumun amacı tartışmaktır. Bir insan Samsung, Apple, Xiaomi'ya da başka bir markayı sevebilir. Buna bir itirazım yok. Bir markayı sevmek demek onun yanlışlarını ölümüne savunmak demek değildir. iPhone kullanıyorum. Apple'ı seviyorum. Bunu inkar etmiyorum ama Apple'ı sevmem onu eleştirmeyeceğim anlamına gelmiyor. Apple'ın yanlışını, saçmalığını ya da batırdığı bir şeyi bugüne kadar savunmadım. Aslada savunmam. Bazı insanlar firma yanlışta yapsa ölümüne savunabiliyor. Bunların değişmediğini gördüğüm için artık uğraşmak istemiyorum.

Isınmayan cihaza ısınıyor derseniz, sabit 60 FPS oynatan cihaza oyun performansı kötü derseniz ben onu savunurum. Ayrıca ben sadece Samsung önermiyorum, çoğu konuda iPhone XS, GT Master Edition, Redmi Note 10S gibi cihazlar önerdiğim oldu.
Daha bir kaç saat önce @Yigithan Yildirim 'a 4 ay'a ROM konusu açarsın yazdın.

Geri
Yukarı