Realme GT2'den POCO X6 Pro'ya geçilir mi?

Atill00

Hectopat
Merhaba Realme GT2 8, 128 GB telefon kullanıyorum ekran sürem 5, 30, 6 saat civarı.
Şu an yeni çıkan POCO X6 oto geçilir mi cihazımı satmaya değer mi aman aman fark var mı?

Güzel bir performans farkı var ama GT 2 önümüzdeki birkaç yıl için halen güçlü bir model denebilecek kapasitede.

Şahsen GT 2 modeli ile idare edebildiğim kadar ederim ve sonra güncel bir cihaz alırdım.

Güzel bir performans farkı var ama GT 2 önümüzdeki birkaç yıl için halen güçlü bir model denebilecek kapasitede.

Şahsen GT 2 modeli ile idare edebildiğim kadar ederim ve sonra güncel bir cihaz alırdım.
Evet bende onu düşündüm şimdi çoğu yerde okuyorum poco için çok iyi deniyor ama hyper os nasıl Xiaomi nasıl bir bilmiyorum telefonumu satsam 9 10 anca veriyorlar

Evet bende onu düşündüm şimdi çoğu yerde okuyorum POCO için çok iyi deniyor ama Hyper OS nasıl Xiaomi nasıl bir bilmiyorum telefonumu satsam 9 10 anca veriyorlar.

Bende Realme GT 2 kullanıyorum ve oyun konusunda telefona çok abanan biri olarak halen bir sorun yaşamadım.

Abi herkes ezbere ısınıyor yazıyor ama sonuç olarak her telefon kadar ısınıyor ve şarjda iken Ultra ayarlarda oyunda bile FPS sabit 60.

Birkaç yıl kullan ve o zamanın iyi bir modeline geçersin, maksat elindeki cihaz biraz eskisin.

Ben 13K fiyata 12 & 256 aldım ve şahsen 3 yıl boyunca telefon değiştirmem.

Xiamio sorunlu yazılım çok çilesini çektim.
Mesela bu da ezberden konuşmak oluyor. Arkadaş Xiaomi'den çok çekmiş hangi cihazı kullanmış bilmiyoruz ancak ona göre komple Xiaomi markası çöp herhalde. Lakin Poco X6 Pro HyperOS ile çıktı, bilmeden atıp tutmak gibi oluyor. Bunu yapmak yanlış.

Son düzenleme:
Bende Realme GT 2 kullanıyorum ve oyun konusunda telefona çok abanan biri olarak halen bir sorun yaşamadım.

Abi herkes ezbere ısınıyor yazıyor ama sonuç olarak her telefon kadar ısınıyor ve şarjda iken Ultra ayarlarda oyunda bile FPS sabit 60.

Birkaç yıl kullan ve o zamanın iyi bir modeline geçersin, maksat elindeki cihaz biraz eskisin.

Ben 13K fiyata 12 & 256 aldım ve şahsen 3 yıl boyunca telefon değiştirmem.

Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum hocam günlük kullanımda ısı hiç görmedim en baba oyunu oynadım 44 derece gördüm oda iyi oyundu şu an mesela şarjdan çektim 31 derece X6 oto kağıt üzerinde iyi acaba X5 Pro kullananlar vs nasıl.

Mesela bu da ezberden konuşmak oluyor. Adam Xiaomi'den çok çekmiş hangi cihazı kullanmış bilmiyoruz ancak ona göre komple Xiaomi markası çöp herhalde. Lakin Poco X6 Pro HyperOS ile çıktı, bilmeden atıp tutuyor. Bunu yapmak yanlış.
Hocam bu forumda bunlardan çok olduğu için zaten konu sahibinin mantıklı yorumlara odaklandığını düşünüyorum.

Geri
Yukarı