Realtek 8852be yüksek ping

Selamlar, bu Realtek 8852BE kartı kullandığım dizüstünde mevcut. Bağlantı hızı normalde çok iyi ve gecikme çok az olmasına rağmen ara sıra kopmalar oluyor ve kendine gelmesi birkaç dakika kadar sürüyor. Yalnız bu sorunla sadece Windows 11 kullanırken karşılaşıyorum hiçbir Linux dağıtımını kullanırken bu sorunla karşılaşmadım. Sorun yazılımsal olabilir.

Merhaba, sorunu çözebildiniz mi acaba?
Aliexpresten wifi 6 usb adaptör siparis verdim 311 tlye gelmesini bekliyorum.

Benim başımda da bu bela var ya Asusun 8852be wifi kartı hiç stabil değil ya, nadiren de olsa wifiden kopup geri geliyor, en mantıklı çözüm wifi kartının değiştirilmesi.
Değiştirdiniz mi?

Selamlar, bu Realtek 8852BE kartı kullandığım dizüstünde mevcut. Bağlantı hızı normalde çok iyi ve gecikme çok az olmasına rağmen ara sıra kopmalar oluyor ve kendine gelmesi birkaç dakika kadar sürüyor. Yalnız bu sorunla sadece Windows 11 kullanırken karşılaşıyorum hiçbir Linux dağıtımını kullanırken bu sorunla karşılaşmadım. Sorun yazılımsal olabilir.
Bende ping problemi var sadece cs go da birden 300,500'lere fırlıyor.

Istanbulda turknet kullanırken yaşamadıgım bahsettiğiniz sorunu Trabzonda superonline fiberde 200/20 paket yasıyorum az once kabloyla test ettim sıfır gecikme wifi a gecince öyle böyle değil geri atmalar felan bende sol un halt yemesi diye düşündüm ama değil gibi duruyor çözüm öneri tavsiyesi olan var mı realtek kart var bende de fa507nv

Istanbulda turknet kullanırken yaşamadıgım bahsettiğiniz sorunu Trabzonda superonline fiberde 200/20 paket yasıyorum az once kabloyla test ettim sıfır gecikme wifi a gecince öyle böyle değil geri atmalar felan bende sol un halt yemesi diye düşündüm ama değil gibi duruyor çözüm öneri tavsiyesi olan var mı realtek kart var bende de fa507nv
Wifi adaptörü alin ya da intel wifi karti

wifi adaptör tarafında tavsiyeniz var mı ya da akrt tarafında hazır alide indirim varken
Ben realtek 8832au cipsetli wifi karti siparis verdim aliexpressten

wifi adaptör tarafında tavsiyeniz var mı ya da akrt tarafında hazır alide indirim varken
203 tl idi vergiyle 311 tl tuttu.Turkiyede 8812bu cipsetli wifi adaptörleri var trendyolda 260-300 tl değişiyor

Ugreen ac 650 realtek 8811cu cipsetli

Realtek 8812bu cipsetli

Realtek 8812bu cipsetli
Trendyolda bu cipsetli degisik marka ile satilan adaptorler var hepsi ayni cipseti kullaniyor

her ikisi için link verebilmeniz mümkün mü muhtemelen harici usb alırım garanti tarafında sıkıntı yaşamamak adına
Benim aldigim
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 342,11TL 66%OFF | 1800Mbps WiFi 6 USB 3.0 adaptör Dual ax Dual Band 2.4G/5GHz kablosuz Wi-Fi Dongle ağ kartı RTL8832AU destek Win 10/11 PC

Realtek 8812bu cipsetli

Trendyolda bu cipsetli degisik marka ile satilan adaptorler var hepsi ayni cipseti kullaniyor

Benim aldigim
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 342,11TL 66%OFF | 1800Mbps WiFi 6 USB 3.0 adaptör Dual ax Dual Band 2.4G/5GHz kablosuz Wi-Fi Dongle ağ kartı RTL8832AU destek Win 10/11 PC
Aliexpressin degisik bir algoritmamasi var super firsatlara dusurmeye çaliş

Son düzenleme:

Realtek 8812bu cipsetli

Benim aldigim

Aliexpressin degisik bir algoritmamasi var super firsatlara dusurmeye çaliş
Bende vergi dahil 277 görünüyor alide sabah biraz bakayım olmadı sipariş geçerim

Bende vergi dahil 277 görünüyor alide sabah biraz bakayım olmadı sipariş geçerim.

Ben 311 TL'ye aldim.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 428, 94TL 69%off | fenvı PCI-e kablosuz Wi-Fi adaptörü 5374MBPS Wi-Fi 6E AX2102.4 5.3G/5G/6Ghz için Bluetooth network AX ağ Wi-Fi kart PC Win10/11

Vay am-k AliExpress'i ben 311 TL'ye aldim.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 428, 94TL 69%off | fenvı PCI-e kablosuz Wi-Fi adaptörü 5374MBPS Wi-Fi 6E AX2102.4 5.3G/5G/6Ghz için Bluetooth network AX ağ Wi-Fi kart PC Win10/11

Bence adaptör yerine Intel Wi-Fi karti alin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı