Çözüldü Realtek Audio Console, RPC hizmetine bağlanamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kısacı

Hectopat
Makaleler
1
Defalarca denedim, sürücüleri sil indir demeyin. Ya da bir yerleri es geçiyor da olabilirim. 2-3 gündür sırf buna odak verdim ve halen açılmıyor. Kulaklığımın bir tarafı az ses veriyor, onu düzenleyeceğim diye açıyıorum ama her zaman bu hata.
Kısaca nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Çözüm
Çözüldü:

Özellikler kısmından (roll back) eski sürüme geri dönerek sorunu çözebildim. 2020 ocak sürümünü kullanarak audio console açabiliyorum. @Hamzz @AJFA
Bu adımı uygulayın tekrar ve gereken dosyayı (farklı kaydet penceresinde belirtilen dosya) işaretlediğim klasörlerde arayıp bulun ve yükleyin.
Eki Görüntüle 1016452

1. adımı uyguladım.
2. adımda yine aynı hatayı verdi.
Win64 ve Win64>realtek olacak şekilde denedim:

Screenshot_107.png

1 saat sonra TeamViewer ile sisteminize bağlanabilirim, size uyar mı?

Hocam belli değil, yine de saat 1 gibi geri dönüş yaparım konu üzerinden.
Hocam belli değil, yine de saat 1 gibi geri dönüş yaparım konu üzerinden.

Müsait miydiniz hocam? Başlayabiliriz, uygulamayı indirdim ve hesap açtım. Fakat nasıl kullanılacağını bilmiyorum.
@AJFA

Son düzenleme:
@Kısacı

Güncelleme:
Sorun maalesef devam etmekte. TeamViewer ile kullanıcının bilgisayarına bağlandım. Başlangıçtan Realtek hizmetini devreye aldım ve konudaki anlattığım adımları uyguladım. Şunu da belirtmek isterim ki konudaki GitHub linkli sürücüyle kullanıcının bilgisayarında ses hiç gelmemekte.

Bir ara Realtek Audio uygulaması açıldı ama bu sefer de "makineniz tarafından desteklenemektedir" uyarısı geldi.

Kısaca sorun çözülemedi.

Son düzenleme:
Çözüldü:

Özellikler kısmından (roll back) eski sürüme geri dönerek sorunu çözebildim. 2020 ocak sürümünü kullanarak audio console açabiliyorum. @Hamzz @AJFA

Son düzenleme:
Çözüm
Defalarca denedim, sürücüleri sil indir demeyin. Ya da bir yerleri es geçiyor da olabilirim. 2-3 gündür sırf buna odak verdim ve halen açılmıyor. Kulaklığımın bir tarafı az ses veriyor, onu düzenleyeceğim diye açıyıorum ama her zaman bu hata.
Kısaca nasıl çözebilirim?
Hocam nasıl çözdüğünüzü adım adım anlatır mısınız lütfen kafayı yiyeceğim.

Geri
Yukarı