Çözüldü Realtek HD Audio kurulumunda hata

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eowejan

Hectopat
Yer
City 17
Realtek sürücüsünü indirmeye çalışırken bu ekranda kalıyor sürekli. Bilgisayarı 7-8 kez yeniden başlatmama rağmen yeniden açıldığı her seferde bu ekranda kalıyorum. Nasıl düzelteceğim ve ben sürücüyü güncellemeye çalışırken diğer sürümü sildim galiba, eski sürümü aygıt yöneticisinden geri yükleyebilir miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20201119_160416.jpg
    IMG_20201119_160416.jpg
    238,4 KB · Görüntüleme: 360
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oradan hayır seçeneğini işaretleyin. Ardından şu şekilde eski sürücülerinizi temizleyin.
Murat'ın güzel bir rehberi var;

Öncelikle DDU ile sürücüleri temizle Audio tarafındaki. Eskiden harici ses kartı kullanıyorsan onu da görebilirsin. Her ikisini de temizle, akabinde Device Manager'dan ilgili ses aygıtı için Uninstall Driver yap. Bu şekilde gelmesi gerekiyor arayüzün, ancak sağlıklı bir yazılım değil.

Yani çalışması için 40 takla atmayı gerektirmemesi gerekiyor bir yazılımın. Bu 40 takla attırıyor, herkes problem yaşıyor.
Sildikten sonra sistemi yeniden başlatın!
Sonra şuradan kurun sürücüyü.
Oradan hayır seçeneğini işaretleyin. Ardından şu şekilde eski sürücülerinizi temizleyin.
Murat'ın güzel bir rehberi var;

Öncelikle DDU ile sürücüleri temizle Audio tarafındaki. Eskiden harici ses kartı kullanıyorsan onu da görebilirsin. Her ikisini de temizle, akabinde Device Manager'dan ilgili ses aygıtı için Uninstall Driver yap. Bu şekilde gelmesi gerekiyor arayüzün, ancak sağlıklı bir yazılım değil.

Yani çalışması için 40 takla atmayı gerektirmemesi gerekiyor bir yazılımın. Bu 40 takla attırıyor, herkes problem yaşıyor.

Çözüm

Gigabyte'ın kendi sitesinden indirmeyi denedim şimdi kuruldu kulaklığıma ses geliyor ancak bu sefer bilgisayar mikrofonu algılamıyor. Bunun için bu işlemleri yapmama gerek var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı