Realtek HD Audio sürücüsünü kurmama rağmen gözükmemesi

Vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim fakat sorunun daha kapsamlı bir problem olduğunu düşünmekteyim. En azından benimle aynı problemi yaşayanların farklı çözüm arayışlarında olduklarını gördüğüm için böyle yazdım. Sizden önce Recep abinin Microsoft Store önerisini uyguladığımda aynı hatayla karşılaşmıştım.
Anladım, anakartınızın tam modeli nedir acaba?

Ses kartı sürücünüz çok eski kalmış hocam, bunun üstüne 5-6 güncelleme gelmiş. Son versiyon sürücüyü indirip kurar mısınız?

Bu linki PRIME A320M-K Sürücüler & Araçlar | Anakart | ASUS Türkiye bölümünden gönderdiğinizi öğrendim. Sorunum ASUS'un kendi sitesinden indirdiğim sürücü yüzünden bozulduğunu söylemeyi unuttum. Yine de devam etmeli miyim? Kurmam gerektiğini söylüyorsanız şu an bulunan sürücüyü kaldırmalı mıyım?

Bu linki PRIME A320M-K Sürücüler & Araçlar | Anakart | ASUS Türkiye bölümünden gönderdiğinizi öğrendim. Sorunum ASUS'un kendi sitesinden indirdiğim sürücü yüzünden bozulduğunu söylemeyi unuttum. Yine de devam etmeli miyim? Kurmam gerektiğini söylüyorsanız şu an bulunan sürücüyü kaldırmalı mıyım?
Dostum güncel sürücü her zaman iyidir, tabii kurmak istiyorsan önce eski sürücüyü kaldırıp yeniden başlat. Sonra güncel sürücüyü indirip kur.

Yeni konular

Geri
Yukarı