Realtek HD Audio yöneticisi gözükmüyor

TUF B450M PLUS GAMING yazıyor sanırım yok :)
indirdiğiniz klasör duruyor ise içerisinde uwp diye bir klasör olacak oraya girip
1618223772479.png

en üstte seçmiş olduğum dosyaya tıklayarak belki bir çözüme ulaşabilirsiniz
(eskiden bende aynı sorunu yaşamıştım ve sonra pc me format atıp windows update deki herşeyi indirip resetlemiştim sonra resmi siteden indirdiğim sürücüyü kurmuştum düzelmişti) umarım yardımcı olabilmişimdir aynı sorunu bende zamanında yaşadığım için benim uyguladığım yöntemleri anlatıyorum kafanı daha fazla şişirmek istemem olmuyorsa dormat atıp temiz kurulum yapman daha mantıklı

indirdiğiniz klasör duruyor ise içerisinde uwp diye bir klasör olacak oraya girip
Eki Görüntüle 970515
en üstte seçmiş olduğum dosyaya tıklayarak belki bir çözüme ulaşabilirsiniz
(eskiden bende aynı sorunu yaşamıştım ve sonra pc me format atıp windows update deki herşeyi indirip resetlemiştim sonra resmi siteden indirdiğim sürücüyü kurmuştum düzelmişti) umarım yardımcı olabilmişimdir aynı sorunu bende zamanında yaşadığım için benim uyguladığım yöntemleri anlatıyorum kafanı daha fazla şişirmek istemem olmuyorsa dormat atıp temiz kurulum yapman daha mantıklı
Estafurullah çok teşekkürler ama beceremedim burdan sanırım :)
Attığınız resimleri inceledim denetim masasında ses bölümünde NVIDIA Denetim Masası olan seçenekten girmeyi deneyin.

O ekrana girdiğimde pek bir ayar yok hoparlör olan ekranları ayarlamak için diyor.Teşekkürler
Bütün ses driverlarını kaldırdım Realtek'le alakalı fakat böyle bir şey çıktı ekran kartının ses driverı sanırım bununla alakalı bir sıkıntı olabilir mi acaba çakışma gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
O kadar yerden indirdim olmadı burada boyutu epeyce büyük bir dosya indirip içindeki her şeyi ayrı ayrı kurdum Realtek HD Audio yöneticisi DTS Audio ve birkaç bir şeyin daha setupunu kurdum ve oldu sonunda :) yardımcı olan herkese teşekkürler olurda yaşadığım sorunu yaşayan olursa diye link bırakıyorum ben çözümü buradan buldum.

Dosya Ekleri

• new.png
    new.png
    76,2 KB · Görüntüleme: 26
  • sonunda.png
    sonunda.png
    258,8 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı