Realtek High Definition ses sürücüsü

cerberus1

Kilopat
Yer
ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
bankacılık
Program sistemimde yüklü değil. Ses Driver programını kuramıyorum. Sürücü 2 aşamalı olarak kurulacak ve mevcut olan kaldırıldıktan sonra kurulacaktır demekte. Kaldırma işleminden sonra yeniden başlatıyor ve ikinci aşamaya geçmiyor ilk aşama sürekli tekrarlanıyor. Kur kaldırılıyor diyor sürekli. Bilgisayar tekrar tekrar başlıyor.

Bu konuda bilgisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    82,9 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartı almadan önce, bilgisayarı ilk aldığımda bu sorunu yaşamıştım. Sürücüleri kaldırıp bilgisayarı tekrar başlat. Sürücüyü tekrar kurup yeniden başlat. Bilgisayar açıldığında dediğin gibi tekrar yüklemek istiycek ama yüklemeyi iptal edip bilgisayarı tekrar başlat. Bu kez yükleme ekranı gelmeyecektir ve aygıt yöneticisinden kontrol ettiğinde sorun olmadığını görürsün. Ben bu şekilde çözmüştüm. Sorunsuz kullandım ama zaten onboard ses beni tatmin etmediği için ses kartı aldım.

Ses kartı almadan önce, bilgisayarı ilk aldığımda bu sorunu yaşamıştım. Sürücüleri kaldırıp bilgisayarı tekrar başlat. Sürücüyü tekrar kurup yeniden başlat. Bilgisayar açıldığında dediğin gibi tekrar yüklemek istiycek ama yüklemeyi iptal edip bilgisayarı tekrar başlat. Bu kez yükleme ekranı gelmeyecektir ve aygıt yöneticisinden kontrol ettiğinde sorun olmadığını görürsün. Ben bu şekilde çözmüştüm. Sorunsuz kullandım ama zaten onboard ses beni tatmin etmediği için ses kartı aldım.
dizüstü bilgisayar kullanıyorum . ses konusunda sıkıntı yok çalışıyor. yazılımı kontrol paneli yüklenmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı