Çözüldü Realtek LAN driver nasıl güncellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar anakartımın bu sene paylaşmış olduğu Realtek Lan driverımı güncellemek istiyorum ama tam nasıl yapılıyor bilmiyorum. BIOS günceller gibi BIOS üzerinden mi yapmalıyım?

Çözüm
Hayır. Sana içerisinde setup dosyası olan bir ZIP dosyası sunacaklardır. O setup dosyasını ZIP içerisinden çıkartıp çalıştırman yeterli.

Anlaşılmadıysa anakartının modelini belirt, adım adım anlatayım.
Hayır. Sana içerisinde setup dosyası olan bir ZIP dosyası sunacaklardır. O setup dosyasını ZIP içerisinden çıkartıp çalıştırman yeterli.

Çözüm

Yok hocam saolun anladım . Bazı arkadaşlar Lan driver güncellemenin gereksiz olduğunu söylemiş fikriniz nedir ?

Güncelledim hocam eskisini otomatik silip yenisini kurdu sanırım bağlantı kopup geri geldi çünkü yenisini o şekilde kurdu.
Evet güncelleme işlemi o şekilde gerçekleşmekte. Önce eskisi kaldırılır, daha sonra yenisi kurulur. Bu sırada da internet gidip gelir. Bizde de bu şekilde oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı