Realtek oyunda sesler gidiyor

SON FX BÜKÜCÜ

Hectopat
Yer
NewYork/United/Scs
Alttaki resimdeki gibi anakartım için sitesinden indiriyorum. Ses sürücüsünü ve 2015 olduğu için oyunlarda sesler gidiyor. Ben de 2019 sürücüsünü bulamadığım için güncelliyorum fakat sesler gidiyor. Çözemiyorum, Microsoft Store'den Realtek Audio Control inmiyor hata veriyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 1609758397134.png
    1609758397134.png
    17 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Store'den Realtek Audio Control inmiyor, hata veriyor.
Bunu deneyin.

Bunu deneyin.

Deneyip geri döneceğim teşekkürler :)
Bunu deneyin.

Denedim DDU ile silinmiyor sürücü tekrar yükleniyor herhalde bu arada başlıktaki gibi değil komple ses yok hiçbir şekilde.
Bunu deneyin.

Şu an denetledim kendi kendine bilgisayar 2020.5.9 tarihli sürcüyü yüklemiş ve sesler şu an geliyor sizce bu normal mi kendi yüklemesi?

Son düzenleme:
Eğer dediklerimden bu aşamayı yapmadıysanız Windows kendisi yükler.
DDU’yu açtığınızda önce seçenekler ekranı gelecek karşınıza. Buradan mavi ile işaretlediğim seçeneğe tik koyun. Bu işlem yerine cihazın internet bağlantısını kesebilirsiniz.
ddusecenekleri.png

Şu an sorun yaşamıyorsanız sorun yoktur. O sürücüde sorun olup olmadığını denemeden bilemeyiz.

Ses sorunu devam ediyor.
Şu an sorun yaşamıyorsanız sorun yoktur. O sürücüde sorun olup olmadığını denemeden bilemeyiz.

Ve ESC basınca oyunun sesleri geliyor araba sürerken sesler oyundan çık gir yapmadıkça düzelmiyor ama ana menüdeyken ESC'deyken vs seslerde sorun yok oyunun ses dosyaları bozuk mu anlamadım kaç kere dosya kontrolü yaptım ama nafile.
Sorunuma çözüm önerisi olan yok mu yahu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı