Çözüldü Realtek (R) Audio Kod 39 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yamaner

Hectopat
Merhaba, yeni aldığım sistem de kod 39 hatası aldım. Sorunum bilgisayarın kulaklığı görmemesi, ne sesim gidiyor ne de geliyor, nasıl düzeltirim?

1704890304373.png

1704890363119.png

Çözüm

Sürücüyü kur ve tekrar kontrol et.

Diğer yöntem işe yaramazsa;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu indir videodaki gibi kur.
Merhaba, yeni aldığım sistem de kod 39 hatası aldım. Sorunum bilgisayarın kulaklığı görmemesi, ne sesim gidiyor ne de geliyor, nasıl düzeltirim?

Eki Görüntüle 2080251

Eki Görüntüle 2080252
Realtek sürücülerini tamamen kaldırıp linkteki sürümü kurup denermisin ?

Realtek sürücülerini tamamen kaldırıp linkteki sürümü kurup dener misin?

Nasıl kaldıracağım attığım SS de bir tane Realtek var.

Nasıl kaldıracağım attığım SS de bir tane Realtek var.

Denetim masasında program kaldırda Realtek ses sürücüsünün yazılımı varsa oradan kaldırın. Sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Eğer yoksa görseldeki gibi Realtek sürücüsüne sağ tıklayın kaldır deyin. Çıkan pencerede aygıt yazılımınıda kaldırın diye bir seçenek var onu da işaretleyip kaldırın bilgisayarı yeniden başlatın.

Realtek sürücülerini tamamen kaldırıp linkteki sürümü kurup denermisin ?

Eski nesil için bu yalnız.

Denetim masasında program kaldırda Realtek ses sürücüsünün yazılımı varsa oradan kaldırın. Sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Eğer yoksa görseldeki gibi Realtek sürücüsüne sağ tıklayın kaldır deyin. Çıkan pencerede aygıt yazılımınıda kaldırın diye bir seçenek var onu da işaretleyip kaldırın bilgisayarı yeniden başlatın.

Çözüm olur mu ki o kadar şey kaldıracağız elim de patlamasın sonra.

Nerede göremedim tam

Yeni konular

Geri
Yukarı