Çözüldü Realtek(r) Audio otomatik kuruluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oğuzhan18

Hectopat
Realtek(r) Audio otomatik sildiğim halde kendisini kuruyor. Ben HD olan versiyonunu kurmak istiyorum kursamda Realtek(r) Audio kendini tekrar kuruyor ve oyunlarda sesler az geliyor. HD versiyonda çok kaliteli geliyor aygıt yöneticisinden silsem de Realtek(r) Audio versiyonu tekrar kuruyor arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
DDU ile eski ses sürücünüzü kaldırın. Kaldırmadan önce de otomatik sürücü güncelleme ayarını DDU üzerinden devre dışı bırakın. Sonrasında en güncel sürücüyü kurun.

Ardından Windows'un tekrar sürücüyü değiştirip değiştirmediğine bakın, sonucu bildirin.

Realtek(r) Audio otomatik sildiğim halde kendisini kuruyor. Ben HD olan versiyonunu kurmak istiyorum kursamda Realtek(r) Audio kendini tekrar kuruyor ve oyunlarda sesler az geliyor. HD versiyonda çok kaliteli geliyor aygıt yöneticisinden silsem de Realtek(r) Audio versiyonu tekrar kuruyor arkadaşlar.

Denetim Masası'ndan otomatik aygıt yükleme ayarlarını kapatın.
Ayrıca donanımı kaldırırken açılan ekranda aygıt ile gelen yazılımı sil tikini işaretleyin.

Denetim Masası'ndan otomatik aygıt yükleme ayarlarını kapatın.
Ayrıca donanımı kaldırırken açılan ekranda aygıt ile gelen yazılımı sil tikini işaretleyin.

Hepsini yaptım, maalesef her şeye rağmen gene de kurmayı başarıyor. Çok ilginç.

DDU ile eski ses sürücünüzü kaldırın. Kaldırmadan önce de otomatik sürücü güncelleme ayarını DDU üzerinden devre dışı bırakın. Sonrasında en güncel sürücüyü kurun.

Ardından Windows'un tekrar sürücüyü değiştirip değiştirmediğine bakın, sonucu bildirin.

Çözüm

Çok geç dönmek zorunda kaldım, kusuruma bakmayın. Yardımınız için teşekkürler, sayenizde bu illetten kurtuldum, öneriniz sayesinde istediğim ses driverini kurabiliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı