Çözüldü Realtek ses sürücü güncellemesi sonrası ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MFO10

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Format attım ve ASUS'un kendi sitesinden Realtek ses sürücüsü'nü indirdim. Onu kurana kadar ses varken kurduktan sonra bilgisayarın sesi gitti. Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Hatalı sürücüyü indirmişsiniz. Aygıt yöneticisinden kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Zaten ilk kurduğunuzda ses kartı otomatik yükleniyor. Siz driver üzerine driver kurmuşsunuz.
Hatalı sürücüyü indirmişsiniz. Aygıt yöneticisinden kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Zaten ilk kurduğunuzda ses kartı otomatik yükleniyor. Siz driver üzerine driver kurmuşsunuz.

Çözüm
Hatalı sürücüyü indirmişsiniz. Aygıt yöneticisinden kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Zaten ilk kurduğunuzda ses kartı otomatik yükleniyor. Siz Driver üzerine Driver kurmuşsunuz.

Yani diğer sürücüleri indirdiğim yerden indirmiştim. Sürücüyü program ekle/kaldır kısmından kaldırdım yeniden başlattım ancak sorun hala devam ediyor. Aygıt yöneticisinde ne yapmalıyım? @Crimson Butterfly

Edit: Sorun sürücüyü program ekle kaldır kısmından kaldırınca düzeldi.
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı