Realtek sürücüsü yüklenmiyor

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Realtek High Definition Audio Driver - Windows 10 64 Bit

Bu konudaki 6.0.1.8591 sürümünü yükleyemedim. Önce eski sürümü kaldırdım. Zaten en güncel driver kullanıyorsunuz gibi bir yazı geldi. Driver yüklemedim ki:kararsız:

Sonra bir alt sürümünü yükledim.

İçinde baya bir dosya var. Hepsini bir klasöre çıkarttım ve yüklerken aygıt yöneticin den klasörü seçtim ama Windows 10 bulamadı.

Şuan 6.0.1.8558 kullanıyorum.
1.png
2.png
3.png

Kod:
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0900&SUBSYS_10438680&REV_1000
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0900&SUBSYS_10438680

Realtek kendi sitesinde olmayan güncel bir sürüm başka kaynaktan nasıl çıkıyor anlamış değilim.

Windows 10 güncellemeleri her ay oluyor ve o yüzden ona göre bende güncel sürümü kullanmaya çalışıyorum. Uyumsuzluk olmasın diye. Biri internete yüklüyor herkes oradan alıyor sanırım.

Kendin dosyası indirip bakabilirsin. Geçen sürüm 15 MB. Bu sürüm 250 MB çok karışık bende anlamadım:kararsız:

Kaynağı Recep Baltaş paylaşıyorsa sıkıntı olmaz o zaman.
Anakart üreticilerinin sitesinde de mevcutsa oradaki kaynaktan indirip deneyebilir. Dosya bozulmuş olabilir belki. Bu sebeple yüklenmiyor olabilir.

Anakart üreticilerinin sitesindede bu şekilde.
Kaynağı Recep Baltaş paylaşıyorsa sıkıntı olmaz o zaman.
Anakart üreticilerinin sitesinde de mevcutsa oradaki kaynaktan indirip deneyebilir. Dosya bozulmuş olabilir belki. Bu sebeple yüklenmiyor olabilir.

Anakart sitesindekiler de eski:) Yanlarında sürümleri oluyor.

Version 6.0.1.8496 2018/09/17.

Ama Recep Baltaş paylaştığı sürümler yeni oluyor ama yüklemek zor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı