REAPER ile Mikrofon Cızırtısı Nasıl Giderilir?

Çok teşekkür ederim,sırf sana teşekkür etmek için 3 yıldır girmediğim hesabıma girdim 😃 Gamepower medusa kulaklığımda çok iyi sonuç verdi.

Selamlar cızırtı sorununu çözdüm fakat sesim çok az çıkıyor bilgisayarımdan dolayı. Bunu düzeltmek için Voice Meeter banana kullanmayı denedim fakat yükseltsem bile Discord'da ses alamıyordum. Repaer programı üzerinden ses seviyemi yükseltmek için bir ayar var mı?

Selamlar cızırtı sorununu çözdüm fakat sesim çok az çıkıyor bilgisayarımdan dolayı. Bunu düzeltmek için Voice Meeter banana kullanmayı denedim fakat yükseltsem bile Discord'da ses alamıyordum. Repaer programı üzerinden ses seviyemi yükseltmek için bir ayar var mı?
FX ekleyip sese gain ekleyebilirsiniz.

Selamlar cızırtı sorununu çözdüm fakat sesim çok az çıkıyor bilgisayarımdan dolayı. Bunu düzeltmek için voice meeter banana kullanmayı denedim fakat yükseltsem bile Discord'da ses alamıyordum. Repaer programı üzerinden ses seviyemi yükseltmek için bir ayar var mı?

FX ekleyip sese gain ekleyebilirsiniz.

Ben direkt +3dB yaptım öylede oluyor.

Zahmet olacak ama bir sorum daha var. Bu Repaer programını görselde ki gibi ekranın sağ altında bulunan Gizli simgeleri göster (tırnak) menüsüne almak için ne yapmam gerekiyor. Alt Tab gibi durumlarda sıkıntı yaratabiliyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-17_175110.png
    resim_2021-01-17_175110.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 27
Zahmet olacak ama bir sorum daha var. Bu repaer programını görselde ki gibi ekranın sağ altında bulunan gizli simgeleri göster (tırnak) menüsüne almak için ne yapmam gerekiyor. Alt Tab gibi durumlarda sıkıntı yaratabiliyor.

Buna tray deniyor Türkçe bir kaynak yok yabancı kaynaklardanda çok araştırdım maalesef bulamadım.

Geri
Yukarı