Reason Cybersecurity silinmiyor

Aextan

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda bilmediğim iki tane anti virüs var. Birini kayıt defteri düzenleyicisinden buldum sildim. Onun ismini boş verin. Ama bir tane anti virüs var, Reason Cybersecurity diye. Onu kayıt defteri düzenleyicisinden bulamadım. Denetim Masası'ndan da aramaya girip yaptım (Windows Defender'dan buldum arama kısmında da yok), silinmiyor. O Windows ile ilgili mi?

1624111899565.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda bilmediğim iki tane anti virüs var. Birini kayıt defteri düzenleyicisinden buldum sildim. Onun ismini boş verin. Ama bir tane anti virüs var, Reason Cybersecurity diye. Onu kayıt defteri düzenleyicisinden bulamadım. Denetim Masası'ndan da aramaya girip yaptım (Windows Defender'dan buldum arama kısmında da yok), silinmiyor. O Windows ile ilgili mi?

Eki Görüntüle 1074876

Bu programı indirip silmeyi deneyin.

Az önce anti virüs'ü birleşik yazığım için ban yedim ayrıca yine olmadı.

İşe yaramadı ayrıca ben eklemedim anti virüsü.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1074876

Aynısı bende de var Denetim Masası'ndan arattım rav diye bir şey çıkıyor onu sildim ama bir şey olmadı nasıl kaldırcağımı bende bilmiyorum.

Acaba dosya konumlarında uninstall.exe gibi dosyalar var mı?
Ayrıca kaspersky ya da bitdefender kurulum aşamasında farklı anti virüsler çakışma ihtimalinden dolayı sizin karşınıza eğer ki farklı aktif koruma sağlayan programları silme önerisi çıkarır oradan da uninstall aşamasına gelebilirsiniz belki

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. RAVAntivirüs ile gelen bir şey. Görev yöneticisinde 'rsWSC' ve 'rsEngineSvc' olarak gözüküyor. Revo Uninstaller'de de RAVAntivirüs kaldırabildim sadece. Reason Cybersecurity Revo Uninstaller'de gözükmüyor. Kaldırmak için bir çare bulamadım.

Antvi virüs uygulamalarını, Görev Yöneticisi'ni, bilgisayarı güvenle modda açıp silmek gibi birçok yöntem denedim ve sonunda çok basit bir şekilde silebildim arkadaşlar. Yapmanız gereken sadece bilgisayara reset atıp açıldıktan hemen sonra daha bilgisayar kendine gelip silemediğimiz programı çalıştırmadan program dosyalarından ait olduğu dosyayı çok hızlı bir şekilde siliyoruz, hepsi bu. (yerel disk C > program dosyaları X86 > rswsc)

İnternetten araştırdım da aslında bu bir miner exesi falanmış fakat bende GPU yerine CPU çok fazla kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı