Çözüldü Reboot and select proper boot device hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Annie Leonhart

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu aralar bilgisayarı ilk açtığımda "reboot and select proper boot device or insert boot Media in selected boot device and press a key" bu hata ile karşılaşıyorum. Bilgisayarı kapatıp yeniden açtığımda düzeliyor. Masaüstü açıldığında herhangi bir şey yaptıktan sonra bilgisayar kilitleniyor kalıyor öyle. Bunun sebebi nedir? Yardım eder misiniz?

Çözüm
SATA ise kabloları da kontrol edin. UEFI sistemse denildiği gibi Boot Manager ilk sırada olması gerekir.
Sistemdeki diskler neler? Kablo kontrolü de yapabilirsiniz. Disk kaynaklı da olabilir.

SATA ise kabloları da kontrol edin. UEFI sistemse denildiği gibi Boot Manager ilk sırada olması gerekir.

Çözüm
SATA ise kabloları da kontrol edin. UEFI sistemse denildiği gibi boot Manager ilk sırada olması gerekir.

İlk kısımda aralıklar ile Windows'un kurulu olduğu disk gözükmüyor bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar baktığımda geliyor.
Depolama biriminiz hatalı veya bozuk (HDD, SSD).

Bunu nasıl anlarım program ile mi?

Merhaba. Bu aralar bilgisayarı ilk açtığımda "reboot and select proper boot device or insert boot Media in selected boot device and press a key" bu hata ile karşılaşıyorum. Bilgisayarı kapatıp yeniden açtığımda düzeliyor. Masaüstü açıldığında herhangi bir şey yaptıktan sonra bilgisayar kilitleniyor kalıyor öyle. Bunun sebebi nedir? Yardım eder misiniz?

Merhaba nasıl çözdün bndede bu sorun olmaya başladı başalrda resetleyince düzeliyordu şimdi uzun sürüyor düzelmesi ve bende kilitlenme olayı olmuyor SSD görmüyor.

Geri
Yukarı