Recep Baltaş A Haber :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
DHA'daki haberin aslı havalimanlarındaki yeni güvenlik sistemi, bu yüzden de metal dedektörünü çekmişler. O esnada Barselona yolcusu Recep'e denk gelmişler. Banttan geçen ise diğer haberler anlaşılan.

Değilse Stock Footage yani genel havalimanı görüntüsü olarak bunu kullanmışlar. Ancak A Haber DHA arşiv haber videosu ile ne saçmalamış onu anlayamadım, başka görüntü mü bulamamışlar yoksa orada çalışan bir izleyici mi kullanmış belirsiz. Zaten akla ziyan işler yapıyorlar. Aynı görüntü CNN Türk gibi kanallarda da var farklı haberlerle, TRT'de de çıktı havalimanı güvenliği arttırıldı gibi isimlerle.

Son düzenleme:
DHA'daki haberin aslı havalimanlarındaki yeni güvenlik sistemi, bu yüzden de metal dedektörünü çekmişler. O esnada Barselona yolcusu Recep'e denk gelmişler. Ancak A Haber DHA arşiv haber videosu ile ne saçmalamış onu anlayamadım, başka görüntü mü bulamamışlar yoksa orada çalışan bir izleyici mi kullanmış belirsiz. Zaten akla ziyan işler yapıyorlar. Aynı görüntü CNN Türk gibi kanallarda da var farklı haberlerle, TRT'de de çıktı havalimanı güvenliği arttırıldı gibi isimlerle.
@Recep Baltaş gözlük mü kullanıyor?

Kurguyu yapanın elinde görüntü olmayınca saçmalaması klasik haline geldi bu ülkede :)

Ben halen olayı anlamış değilim, bi ekrandaki görüntüye bakıyorum bir de haberin başlığına.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı