Recep Baltaş gitgide daha yakışıklı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep hocam bunu açıklamıştı. Bir hastalığı varmış, yanlış hatırlamıyorsam kadınlarda olan bir hormondan fazla mı varmış ne. Zamanla iyileşmiş ve çok fazla spor yapmış. Araştırıp bulabilirsiniz. Pek hatırlamıyorum.

Ekleme: Çok yanlış hatırlıyormuşum ve aradığım konuyu bulamadım.

Recep hocam bunu açıklamıştı. Bir hastalığı varmış, yanlış hatırlamıyorsam kadınlarda olan bir hormondan fazla mı varmış ne. Zamanla iyileşmiş ve çok fazla spor yapmış. Araştırıp bulabilirsiniz. Pek hatırlamıyorum.
Bilgi için çook teşekkürler hocam, araştıracağım.

Bilgi için çok teşekkürler hocam, araştıracağım.

Merhaba,

Konuyu not etmiştim, cevaplayayım. Her konuda olduğu gibi bu konuda da şeffaf olmaya çalışacağım.
  • Bazı arkadaşların bildiği gibi daha önce (2007 gibi) hipofiz tümörü ameliyatı olmuştum. Hipofiz tümörü, fazlasıyla prolaktin hormonuna sebep oluyor. Prolaktin hormonu da kadınlarda olan bir hormon. Detayını isteyen kendisi araştırsın. Amleyat sonrası prolaktin azaltmak için ilaç kullanmaya başladım. Aksatmıştım, düzenli hale getirdim.
  • Hipofiz tümörü bende aynı zamanda testesteron eksikliğine de sebep olmuştu. Bu da sakalların çıkmaması ve kilo alma sorunları gibi sorunlara sebep oluyordu. Bunların çözümü için de doktor tavsiyesi ile testesteron alımına başladım.
  • hee, tamam ya dediğinizi duyar gibiyim. Fakat iş burada bitmiyor. Bisiklete binmeye başladım ve işe her gün bisikletle gelip gittim neredeyse 3 yaz... Her gün 20km, inişli yokuşlu.
  • Jatomi batıp yerine trump macfit gelince oraya yazıldım ve spora başladım. Tam pandemi başlangıcı döneminde de pt ile çalışmaya başaldım. Bir gün bile sporu aksatmadım. Sadece bir gün biraz geç kalmışımdır.
  • Spor olduğu günler erken yatmaya çalışıyorum. Saat 06:30~07:00 gibi kalkıp, hazırlanıp spora gidiyorum.
Başka soru varsa alabilirim 👍

Ekleme: Çok yanlış hatırlıyormuşum ve aradığım konuyu bulamadım.

Sanırım doğru hatırlıyormuşum.

1619395844839.jpeg

Bu fotoğrafını unutmuşsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı