Recep Baltaş haftada kaç gün çalışıyor?

Merhaba,

Haftada normalde 5 gün ofise geliyorum fakat duruma göre Cumartesi de ofise gelirim. Mesela geçtiğimiz Cumartesi geldim.

Pazar günü de evde isem PC başında çalışabilirim. Bekleyen makaleleri veya videoları okuyup yayına alırım.

Genelde günlük programım:
  • 06:20 Kalkış
  • 06:52 Spor için yola çıkış
  • 07:30 Spor
  • 09:15 Ofise yola çıkma
  • 10:00 İşbaşı

Benim adım Recep. Boyum 1.72. Kilom 75. Gözlerimin rengi yeşil. Ciguli'yi dinlemyi pek sevmem. En sevdiğim yazar J.R.R. Tolkien. En sevddiğim futbolcu Christiano Ronaldo. Marlboro Red ve Montecristo Mini'yi severim.

Son düzenleme:
Merhaba,

Haftada normalde 5 gün ofise geliyorum fakat duruma göre Cumartesi de ofise gelirim. Mesela geçtiğimiz Cumartesi geldim.

Pazar günü de evde isem PC başında çalışabilirim. Bekleyen makaleleri veya videoları okuyup yayına alırım.

Benim adım Recep. Boyum 1.72. Kilom 75. Gözlerimin rengi yeşil. Ciguli'yi dinlemyi pek sevmem. En sevdiğim yazar J.R.R. Tolkien. En sevddiğim futbolcu Christiano Ronaldo. Marlboro Red ve Montecristo Mini'yi seveirm.
Merak ettiğim başka bir şey daha var. Bilgisayarla saatlerce çalışıp gece baş ağrısı yaşamadan uyuyabiliyor musunuz?

Merhaba,

Benim adım Recep. Boyum 1.72. Kilom 75. Gözlerimin rengi yeşil. Ciguli'yi dinlemyi pek sevmem. En sevdiğim yazar J.R.R. Tolkien. En sevddiğim futbolcu Christiano Ronaldo. Marlboro Red ve Montecristo Mini'yi seveirm.
İnanmayın buna Recep abi uzaylıdır, Hatta Elon Musk ile yanyana gelmiş Elon musk korkmuş recep abiden ben bu kadar zengin olsam çalışmam diye.

Merhaba,

Hocam spor için yola çıkışınız tam olarak 06.52 mi yoksa 06.53 veya 06.51'ye kayıyor mu?

Merak ettiğim başka bir şey daha var. Bilgisayarla saatlerce çalışıp gece baş ağrısı yaşamadan uyuyabiliyor musunuz?
Hayatım boyunca neredeyse hiç baş ağrısı çekmedim diyebilirim. Monitörüm 75 Hz ve Mavi Işık filtesi de en yüksek seviyede.
Hocam spor için yola çıkışınız tam olarak 06.52'mi yoksa 06.53 veya 06.52'ye kayıyor mu?
Değişkenlik gösterebiliyor. Eğer kayma olursa hızlı yürürüm. Olay en kötü 07:15 gibi salonda olmak. Isınmadan spor yapmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı