Recep Baltaş Karizması

John Kramer

Hectopat
Bu akşam Akasya Cinemaximum Bumblebee filmi ön gösteriminde Recep Baltaş'ı gördüm. Çıplak gözle videolardan daha karizmatik duruyor. Yanında Ali Güngör'ü görememek bir burukluk yaratsa da Recep Baltaş'ı çıplak gözle görmek ilginç bir deneyim.

Kulak ameliyatım yüzünden dışarı çıkıp soğuk kapma korkum olmasa hayatta kaçırmayacağım bir fırsattı aslında. Technopat ailesi ile toplu bir fotoğraf çektiyseniz paylaşın hatta burada :)

echnopat ailesi ile toplu bir fotoğraf çektiyseniz paylaşın hatta burada :)
Öyle bir etkinlik olmadı aslında. Yani bizim dışımızda da gruplar vardı. İçeri girildi film izlendi herkes dağıldı gibi. Recep Baltaş'ta sonradan geldi zaten kapıların açılmasına yakın. Çok kalabalığa dahil olmadı gibi.

Öyle bir etkinlik olmadı aslında. Yani bizim dışımızda da gruplar vardı. İçeri girildi film izlendi herkes dağıldı gibi. Recep Baltaş'ta sonradan geldi zaten kapıların açılmasına yakın. Çok kalabalığa dahil olmadı gibi.
Bilgi verdiğin için sağ ol, bir nebze olsun sevindim :) Okula gidilmeyen gün önemli bir konunun anlatılmadığı haberini almak gibiydi nedense :D :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı