Recep Baltaş'ı Kınıyorum!

O abonelerden biriyim. Mesut'un cem yılmaz seviyesinde bir komikliği olduğunu düşünüyorum, gerçekten çok komik bir adam. Gülmekten masayı yumrukluyorum videolarını izlerken.
Ülkemizde IQ seviyesi bu kadar geri beyinliler olduğunu gördüğümde artık şaşmıyorum çünkü alıştık

Adam haklı.

Kardeş anayasamızın 2. maddesini bilir misin?
Ben cevaplayayım :
Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir.

Mesut'un sokakta durdurup görüntülediği kızlar bile rahatsız olmadıysa bundan bize ne ?
Her ülkenin kendi göreceli toplum yapısı var. Kimi ülkede hiç tanımadığın birine rahatça cinsel hayatı hakkında soru sorabilirsin ve seni terslemeden yanıtlar. Avusturya'da yapması beni hiç rahatsız etmiyor ve ilgilendirmiyor. Türkiye'de yapsa bir nebze haklısın rahatsız olmakta.

Mesut'un sokakta durdurup görüntülediği kızlar bile rahatsız olmadıysa bundan bize ne ?
Her ülkenin kendi göreceli toplum yapısı var. Kimi ülkede hiç tanımadığın birine rahatça cinsel hayatı hakkında soru sorabilirsin ve seni terslemeden yanıtlar. Avusturya'da yapması beni hiç rahatsız etmiyor ve ilgilendirmiyor. Türkiye'de yapsa bir nebze haklısın rahatsız olmakta.
Diğer ülkeler de bunu normal karşılıyorlar işte.

Bence manası olmayan bir şikayet. Mağduriyetin olmayan bir şeyi şikayet etmek ne kadar doğru bilemedim.
Peki ya yorumlara ne demeli bir YouTube Kullanıcısı şöyle yazmış
Yes, Mesut TV shows how perverted a Turk can be, perverted Turks are always like this.
Çevirisi
Evet bir türkün ne kadar sapık olabileceğini Mesut TV gösteriyor sapık türkler hep böyledir huyları bu

Peki ya yorumlara ne demeli bir YouTube Kullanıcısı şöyle yazmış
Yes, Mesut TV shows how perverted a Turk can be, perverted Turks are always like this.
Çevirisi
Evet bir türkün ne kadar sapık olabileceğini Mesut TV gösteriyor sapık türkler hep böyledir huyları bu
Tabii YouTube Ekibi bu yorumu kaldırdı ama Mesut TV bizi yerin dibine vurdu

İyide benim anlamadığım bu adam yıllardır bu tarz videolar çekiyor. Kimse bir şey demedi bu son videoda ne oldu da bu kadar tepki aldı anlamadım.

Hani dini değerlere sakldırı desem değil. Sapıkca hareketler desem zilyon tane var.

Bilemedim yine bir algı değiştirme hareketi mi var?

Sonra oradaki bütün polis teşkilatlarını tek tel bulup etiketledi ve sınır dışı edilmesini sağladı.

Helal olsun Recep bey, sizin yaptığınızı kolay kolay yapan olmazdı. Tekrardan tebrik ediyorum sizi. Olayın Recep Baltaş'la ne alakası var diye soranlar için buyurun, Recep Baltaş'ın şikayeti üzerine polis harekete geçti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı