Recep Baltaş'ın Yeni Sitesi: Techolay.net

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada şu anda biz bayağı bayağı forum kurallarını suistimal ediyoruz.😂 Forum da buna müdahale edemiyor. 😂

Ben de bugün Technolay'dan ilk banımı ve ilk uyarımı aldım. Neyse ki 2 saatlikti bitti hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı uğurlu olsun. Gördüğüm gibi kaydoldum.

Şimdi öldü mü bu site? Bu site varken neden tıpkısının aynısını yaptılar ki? Diğer sitede de pp konuları olacak mı?

Şimdi öldü mü bu site? Bu site varken neden tıpkısının aynısını yaptılar ki? Diğer sitede de pp konuları olacak mı?

Bilmiyorum forumu takip ediyor muydunuz ama Recep Baltaş ile Technopat yolları ayırdı. Recep Baltaş'ta kendi forum sitesini açtı. Buranın öldüğü yok.

Bilmiyorum forumu takip ediyor muydunuz ama Recep Baltaş ile Technopat yolları ayırdı. Recep Baltaş'ta kendi forum sitesini açtı. Buranın öldüğü yok.
Etmiyorum uzun süredir. Yeni patron kim oldu? Yeni gelen gerekli düzenlemeleri yapacak mı? Sağlam bir toparlanmaya ihtiyacı vardı yönetimin.

Recep abi bu mesajı yeni gördüm ama bende Sosyalde yerimi aldım. (şu anlık kayıt sürecinde onay aşamasındaymış)
Tanınmış üye tagini almanın bir yolu var mı çok da önemli olmasa da (Eski kullanıcı adım üzerinden kayıt oluşturdum)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı