Recep Baltaş'ın Yeni Sitesi: Techolay.net

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumun "Teknik Destek" ile "Konu Dışı" bölümlerindeki konu ve mesaj sayısı dengesizliğine baktığım vakit bir teknoloji forumundan çok edgy ergenlerin yuvalandığı Reddit sayfasına dönüşme yolunda tam gaz devam ediyor gibi duruyor.

Recep Baltaş'ın platformunu daha profesyonel çizgide yükseltmesi gerekli. Techolay diye bir subreddit de açsan şundan farklı bir görüntü sunmazdı maalesef.

Techolay aynı Technopat gibi arayüz olarak aynılar bir nevi 2.Technopat gibi düşünülebilir.

Forumun "Teknik Destek" ile "Konu Dışı" bölümlerindeki konu ve mesaj sayısı dengesizliğine baktığım vakit bir teknoloji forumundan çok edgy ergenlerin yuvalandığı Reddit sayfasına dönüşme yolunda tam gaz devam ediyor gibi duruyor.

Recep Baltaş'ın platformunu daha profesyonel çizgide yükseltmesi gerekli. Techolay diye bir subreddit de açsan şundan farklı bir görüntü sunmazdı maalesef.
Bu bence saçma bir yorum olmuş çünkü daha YouTube kanalı varolmamış, resmiyeten duyurulmamış, üstünden vakit geçmemiş bir forumun çok fazla teknik destek konusu içermesi pek de olası değil. Sadece kemik bir kitle var şu an ve çok fazla artan kullanıcı sayısı yok, herkes birbirini tanıyor durumda gibi bir şey. İnsanlar da her saniye sorun yaşamadığı için ve yeni üyeler de aşırı hızlı falan artmadığı için Teknik Destek bölümünden çok insanların iletişim kurduğu tatlı bir yer olarak gözüküyor şu anlık. Bu kuruluş daha da ünlendikçe elbette soru sormaya gelecek ve yanıtlayacak insan sayısı da daha fazlayı bulacaktır.

Techolay aynı Technopat gibi arayüz olarak aynılar bir nevi 2.Technopat gibi düşünülebilir.
2.Technopat değil, arayüz aynı olması sebebiyeti ise Xenforo. Normal değil mi?

TekOlayımızTeknoloji ismiyle kayıt olmaya çalıştım ama reddettiler uygunsuz isimden..

Hmm.
1704469968137.png

Eskiden mesaj onayı için 10 dakika beklerdik. En ufak yazım yanlışında, içeriğin kalitesinin düşük olması, hakaret durumlarında hemen uyarı gelirdi. Şu an yıllar sonra döndüm, fakat gerçekten kalite çok düşmüş. Herkes istediği gibi birbirine hakaret vari konuşuyor. Hatta bir tane bu tarz mesajı şikayet ettim geri dönüş alamadım. Burası da öteki sarı forum sitesi gibi oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı