Recep Baltaş'ın Yeni Sitesi: Techolay.net

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Moderatörler yeniden seçilmediği sürece sitenin işi zor zaten. Önceki mesajda açıkladım bayağı. Hakaret edene bir şey yapmıyor hakaret edilene 30 Ocak'a kadar ifade yasağı ve rapor yasağı veriyor. 🫥

Techolay'a şimdilik uzun bir ara vererek forumu bırakmaya karar verdim. Şu an her şey çok yeni ve moderatörler de sanki iş yapıyorlarmış gibi kendilerini göstermek için üyelere sarmaya çalışıyorlar. Belki bir yıl sonra falan aktif olunabilecek hale gelirse dönerim artık.

Techolay'a şimdilik uzun bir ara vererek forumu bırakmaya karar verdim. Şu an her şey çok yeni ve moderatörler de sanki iş yapıyorlarmış gibi kendilerini göstermek için üyelere sarmaya çalışıyorlar. Belki bir yıl sonra falan aktif olunabilecek hale gelirse dönerim artık.
Ben de öyle. Geri buraya döndüm olaydan sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tasarımı gözüm bir yerden ısırıyor ama hayırlısı.

Hayırlı olsun. 15 sayfa boyunca baktım ama isme yorum yapan olmamış. Sanki üzerine çok düşünülmemiş bir isim gibi geldi, açıkçası ismini beğenmedim.

Technopat kaynak kodlarıyla oluşturulmuş site belli ki. Tıpkısının aynısı. Bu şekilde ne kadar yol katedilebilir bilemedim. Yeni ve değişik bir platform olsaydı şans vermek isterdim ama bu haliyle kesinlikle beni itti.

Technopat'ın kaynak kodları derken? Forumlar XenForo altyapısını kullanıyorlar zaten. Hatta diğer forum buradan daha güncel şekilde kullanılıyor. Boş yorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı