Sürprizbozan Recep ivedik 7 nasıldı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@hellomister Anlamadığım şey neden ülkede feminizm karşıtlığı var? Ben mi yanlış biliyorum feminizm kadınlara da erkekler kadar hak vs. tanınmasını istemez mi?

Feminizm aşırı fazlaydı beğenmedim.1-2-3 En iyi üçlü.
Feminazi orayı da mı basmış yazık 3 favorim.

@hellomister Anlamadığım şey neden ülkede feminizm karşıtlığı var? Ben mi yanlış biliyorum feminizm kadınlara da erkekler kadar hak vs. tanınmasını istemez mi?
Tanınıyor zaten tanınmasına rağmen hala hak arıyorlar demek ki ayrıcalık arıyorlar neyse konuyu saptırmayalım.

O normal ülkelerde öyle hocam. Welcome to Turkey :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba dostlar, bugün Disney+'da gösterime çıkan Recep ivedik 7 ile alakalı yorumlarınız nedir? Ben de yeni bitirdim.

Yurtta arkadaşlarla birlikte izledim ve tek güldüğümüz yer en sondaki malum sahneydi.

Geri
Yukarı