Recep İvedik 7 izlediniz mi?

Recep ivedik 7'yi izlediniz mi? İzleyenler filmi nasıl buldunuz? Disney+ 1 aylık abonelik başlatmayı düşünüyorum.

İzlemedim ama almak isteyenler için Disney+ hayati bir şey alınması lazım Marvel Star Wars içerikleri dışında Recep ivedik gibi Türk yapımlarda var Atatürk'ün dizisi de çıkacakmış galiba güzel bir şeye benziyor.

İzledim. Günümüz sorunlarına olan mükemmel göndermeler var. En fazla güldüğüm Recep İvedik filmi oldu. Lakin benim için en kötü 2. Recep İvedik filmi. Çünkü hikaye biraz oldu da bittiye getiriliyor. Ayrıca bu filmde eski Recep İvedik yok. Biraz daha farklı biri olmuş. Koskoca Ayıboğan gitmiş, yerine ortalama bir insan geçmiş. Güldürü unsuru da artık Recep İvedik değil de diğer yan karakterler olmuş. Yani kısaca ortalamanın üstü olmuş. Şahsen beğendim ama daha iyisinin olmasını beklerdim.

Güncelleme: Filmi az önce bitirdim. Fena değildi ama kesinlikle daha iyisi olabilirdi. @ensareis hocamın da dediği gibi bu filmde absürt haraketleriyle güldüren eski Recep İvedik maalesef yok, bu durum beni epey üzdü. Ayrıca, eski filmlerindeki gibi aşırı komik sahnelerin olduğunu düşünmüyorum. Kötü değil ancak sizi acayip eğlendirecek bir film de değil. İzlenebilir.

Recep İvedik 7'yi izlediniz mi? İzleyenler filmi nasıl buldunuz? Disney+ 1 aylık abonelik başlatmayı düşünüyorum.
beklediğimden düşük bir film olmuş kısacası.Her şey oldu bittiyse getirilmiş.Recep ivedik 7 için disney plus alacaktım kaçak siteden yayınlandığını görünce ordan izledim.İyiki de almamışım.Bana göre serinin en kötü 2.filmi.

Serinin en kötüsüydü. Başı klasik Twitter ekonomi edebiyatı idi. O kadar sıkıcıydı ki kapatacaktım. Ortalara doğru sarmaya başladı konusu. Ama sonu aşırı saçmaydı.
Murat Dalkılıç sahneleri aşırı rahatsız etti. Oldu bittiye getirilmiş izlenimi vardı. Menajeri gereksiz uyuz bir tip yapmışlardı. Sinir oldum o kısımlarda. Filmin sonunda da kötü olanın asıl hakkından gelen yine başka bir kötü olmamalıydı hikayenin ana kahramanı olmalıydı. Nah esprisi dışında bir esprisi de yoktu neredeyse. 1-2 yerde güldüm yalan yok ama öyle kahkahalarla gülünecek bir yanı yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı