Recep Tayyip Erdoğan hedeflerinin enflasyonu düşürmek olduğunu belirtti

Haber değeri ne bunun? Polemik çıksın hükümete sallansın diye antin kuntin haber yapıyorsunuz.
Yani kendinizle dalga geçilmesine izin veriyorsunuz. Peki.

Akaryakıtta yıllık fiyat artışı %130 seviyesindeydi, nisan enflasyonunun %68'den fazla olacağı tahmin ediliyorken bakalım 2022 Mayıs ayında enflasyon ne olacak?
Haber değeri ne bunun? Polemik çıksın hükümete sallansın diye antin kuntin haber yapıyorsunuz.
Forumdakiler, forumdan deşarj yapıyorlar.

Rusya Ukrayna savaşı devam ettikçe enflasyon flan düşmez. Bu savaş hem tedarik zincirini bozuyor hem de enerji piyasasını yükseltiyor.

Türkiye için enflasyonu arttıran en önemli kalemler petrol doğal gaz ve elektrik bu üçü düşmedikçe hiçbir şey düşmez. Petrol yükseldikçe temel gıda ürünlerinin naklite fiyatları yükseliyor elektrik yükseldikçe depolama maliyeti yükseliyor soğuk hava depolarının tüketimi artıyor dolaylı yoldan ürün fiyatları yükseliyor. Ulaşım pahalılanıyor. Su fiyatları bile elektriğe bağlı.

Son düzenleme:
Yani kendinizle dalga geçilmesine izin veriyorsunuz. Peki.
Sen vermiyorsun da ne oluyor? Bir değişim oluyor mu olmuyor. Kuru sıkı hareketler bunlar.
Akaryakıtta yıllık fiyat artışı %130 seviyesindeydi, nisan enflasyonunun %68'den fazla olacağı tahmin ediliyorken bakalım 2022 Mayıs ayında enflasyon ne olacak?

Forumdakiler, forumdan deşarj yapıyorlar.

Beni Akpli ilan ediyorlar sonra. Haber değeri yok, 3 5 eleman gelip polemik yaratsın diye açıyorlar bomboş konuları. Sonra niye forum böyle oldu niye şöyle oldu.

Sen vermiyorsun da ne oluyor? Bir değişim oluyor mu olmuyor. Kuru sıkı hareketler bunlar.

Beni Akpli ilan ediyorlar sonra. Haber değeri yok, 3 5 eleman gelip polemik yaratsın diye açıyorlar bomboş konuları. Sonra niye forum böyle oldu niye şöyle oldu.
Kimine göre haber değeri taşır, kimine göre taşımaz. Ülkede şu an aleyhte fiili faaliyette bulunduğun an içeride buluyorsun kendini, onun için biz de buralardan gücümüz yettiğince "uyanmayan" kesimi uyandırmaya çalışıyoruz. Fena mı yapıyoruz? Ayrıca AKP'li olduğunuzu da söylemedim/düşünmedim.

Forum çoluk çocuk dolu, çoğunluğun oy atmaya yaşı yetmiyorken gereksiz polemikler yaratıyorlar.

Sonuna kadar katılıyorum. Her gün kullanıcı haberleri kismina bakıyorum, kimse kusura bakmasın ama saçma sapan haber değeri taşımayan konular açılıyor. Yok öyle demiş yok neden böyle demiş.

Forumda siyasi olarak muhalif kesim sayıca fazla olduğu için (ya da en azından sesini çıkartanlarin sayısı çok olduğundan) sürekli hükümete yerli yersiz atılıp tutuluyor. Arada 1-2 zıt görüşlü kişi çıkıyor sonra onu da tasliyorlar. Sürekli aynı seyler dönüyor.

Bu yazıma da muhtemelen "ülkenin gerçeklerini konuşmayalım mi?" tarzı bir cevap verilecek. Boş işlerle vaktimizi harcamaya gerek yok arkadaşlar.

Erdoğan'ın abaküsden başlayarak, matematiği önce bir öğrenmesi lazım. Sonra da diğer ilimlere göz atabilir. Dünya başarısız siyasiler olimpiyatları olsa, meşaleyi Erdoğan taşır kesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı