"Recovery your pc/device needs to be repaired 0xc0000098" Hatası

Mentorlier

Hectopat
Daha fazla  
Win7 olan bilgisayarimi Win10'a guncellestirmek icin Microsoft'un sitesinden Win10 indirme aracini indirdim. ISO dosyasini sectim ve sonra Rufus'la flashima Boot olarak kurdum. (UEFI desteklemiyor bilgisayarim) sonra format islemine basladim. Windows'un oldugu C'yi bicimlendirdim tekrar Windows'u oraya kurmak icin. İkinci asamada %34'de takildi ve hata verdi bir kac kez deneyince flashta sorun oldugunu dusunerek flasha tekrar baska bilgisayardan Win10 indirme aracindan bu sefer direkt flasha kurulumu sectim. Bu sefer Boot'tan actigimda "Recovery your PC device needs to be repaired 0xc00000f winload.exe" hatasini aldim. Muhtemelen icinde isletim sistemi olmadığından verdigini tahmin ediyorum fakat nasil format atabilirim?
Düzeltme: Hata kodunu yanlis yazmisim 0xc0000098
Sorunu çözdum flash'a baska bir bilgisayardan Win7 kurup sonra tekrar flasha Win10 kurdum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı