Recovery'yi Geri Getirme

Recovery'i silenlerden misiniz?

• Evet

Oy: 2 40,0%
  • Hayır

Oy: 3 60,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

II_MeHMeT

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Öğretmeni
Aramızdakilerden bazılarının gibi bende Recovery dosyasını sildim. yedeklemeye çalışsam da başarılı olamayınca diski de parçalara böldüm. Fakat şimdi onun gerekli olduğunu anladım :) Windows 7 ürün anahtarının içinde olduğunu fark ettim. Geri getirme yolları var mı?

Hp pavillion dv6 1350et kullanıyorum. Bilgisayarla birlikte gelen windows7 ürün anahtarının da büyük çoğunluğu silinmiş vaziyette esas amacım bu ürün anahtarını kurtarabilmek.

O bir şekilde bulunabiliyor sanırım. Bana da Recep abi demişti. O key biosa gömülü oluyormuş. Google'da küçük bir araştırma ile bulunur sanırım.
bende recovery hakkında yazdın sandım hocam :) format attığım için key falan kalmadı ortalıkta :) vatan bilgisayardan istedim bizde yok dedi. hp ye yolladı sordum onlar microsoft dadır bizde yok dediler. microsoft HP ye tekrar yolladı :) mail attım HP ye bir numara verdiler onu yarın arıcam artık :) sonuçta seri numara cillop gibi duruyor key i silinsin diye yapmışlar sanki :=) o da olmadı tüketici hakem heyetine :)

Beyler Bende Hp pavilion g6 laptop var. Ben yanlışlıkla Yerel Disk D deki Hp RECOVERY i sildim şimdi geri nasıl yükliye bilirim bir yardım etseniz. Sonucu bilen varsa yazsın Lütfen

Maalesef herhangi bir yedekleme yapmadıysanız geri getiremezsiniz. Yapabileceğin en iyi şey HP'yi arayıp durumu bildirmek. Bana 3 adet disk göndermişlerdi ve sorunum çözülmüştü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı