Red Dead Online çıktı

Rivoxile

Kilopat
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2’nin çok oyunculu modu Red Dead Online, geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile ayrı bir oyun olarak bugün çıkışını yaptı. 15 Şubat 2021 tarihine kadar %75 indirim ile $4,99 fiyatından satılacak. Türkiye fiyatları da belli oldu.

Red Dead Online Türkiye fiyatları:

• Rockstar Launcher: 39,00 TL.
  • Epic Games Store: 39,75 TL.
  • Microsoft Store: 39,75 TL.
  • PlayStation Store: 159,00 TL – PS Plus abonelerine 39,75 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-Neden hala Steam'de çıkmadı?
2-Oyunun normal versiyonu düşük kurdan hesaplanırken bu sürüm neden güncel kurdan hesaplandı?
Aklımda sorular...
Ben oyunu 25 TL gibi bir fiyattan beklerken bu fiyat bir tık üzdü. Çok bir fark yok tabii ama bilmiyorum içimde bir burukluk var.

1-Neden hala Steam'de çıkmadı?
2-Oyunun normal versiyonu düşük kurdan hesaplanırken bu sürüm neden güncel kurdan hesaplandı?
Aklımda sorular...
Ben oyunu 25 TL gibi bir fiyattan beklerken bu fiyat bir tık üzdü. Çok bir fark yok tabii ama bilmiyorum içimde bir burukluk var.
2. soruyu ben de bilmiyorum ancak 1. soruya cevap olarak tahminime göre saat 21.00'de Steam'de göreceğiz.
Ben de hikâye moduna da özel bir fiyat bekliyordum. Saçma olmuş bence.

Arkadaşlar ingizlicem iyi değil.Bu yüzden bir türlü rdr2 yi almadım.Şuan online bence makul bir fiyattan satılıyor.Sizce sadece online alsam tek başıma zevk alarak oynayabilirmiyim yoksa sıkılırmıyım?

Arkadaşlar ingizlicem iyi değil.Bu yüzden bir türlü rdr2 yi almadım.Şuan online bence makul bir fiyattan satılıyor.Sizce sadece online alsam tek başıma zevk alarak oynayabilirmiyim yoksa sıkılırmıyım?
Türkçe yama yapılıyor hocam. Hatta 1.bölüm tamamen yapıldı ama devamı hakkında bilgim yok.

5 dolarlık oyunu 160'dan çıkarmak :D
Oyunun indirimsiz fiyatı 20 dolar yani 160 olması normal, 5 dolardan çıkış yapmadı.
Arkadaşlar ingizleceğim iyi değil. Bu yüzden bir türlü RDR2'yi almadım. Şu an Online bence makul bir fiyattan satılıyor. Sizce sadece Online alsam tek başıma zevk alarak oynayabilir miyim yoksa sıkılır mıyım?

39₺'ye katbekat değer eğer kovboy atmosferi seni içine çekiyorsa tek başına kesinlikle sıkılmazsın sonuçta kovboylar tek tabanca gezer :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı