Red Dead Online ile çakışabilecek bir program var mı?

İşletim sistemi
Windows 10

strigoi

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Universitetet i Agder
Red Dead Online'yı oynayamıyorum. Steam'den oyunu başlattığımda, Rockstar Launcher açılıyor, sağ alt köşede "Steam Topluluğuna Oyun Oynarken Erişebilirsiniz" simgesi çıkıyor fakat 1 dakika sonrasında Rockstar Launcher kapanıyor. Red Dead Online hiçbir şekilde açılmıyor. Görev yöneticisinde falan da yok. Neden açılmıyor bir türlü anlamadım.

Rockstar Launcher kullanmam gereken bir başka Rockstar Games oyunu L.A Noire, kütüphanemde mevcut. Fakat onu silmiştim. Onda da böyle bir durum olacak mı diye tekrar yükledim ama onda takır takır oyuna girdim. Bir sorun olmadı. Bu yüzden Rockstar Launcher veya Steam ile ilgili bir problemin olmadığını düşünüyorum.

Rockstar Support ile iletişime geçtim fakat bana vermiş oldukları yöntemler de bir fayda etmedi. Geri dönüş bekliyorum şuan.

Aklıma Red Dead Online ile çakışabilecek programlar yüzünden açılmadığı geldi. Bu yüzden ön yükleme yaptım. "Hizmetler" kısmındaki Microsoft Hizmetleri hariç tüm hizmetleri devre dışı bırakıp başlangıçta açılan tüm programları (Rockstar ve Steam hariç) da devre dışı bıraktım ve bilgisayarı yeniden başlattım. Antivirüs, OneDrive gibi programları devre dışı bırakmama rağmen çalıştı neden bilmiyorum. Oyunu tekrar çalıştırdım fakat yine aynı sorun oldu.

Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? DirectX veya Microsoft Visual Redistributable ile ilgili falan olabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosyalarını doğrulamayı dene.
Denedim. AyrıcaRockstar Launcher'ı kaldırdım, tekrar yükledim. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar güncelleştirdim. Windows güncelleştirmelerini yaptım. Fakat olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu arkadaş benim yaşadığım sorunun tıpatıp aynısını yaşıyor. El ile DLL dosyası atıp düzeltiyor fakat el ile DLL dosyası atmayacağım. Adamın attığı DLL dosyası ben de mevcut değil. Bununla alakalı bir sorun olabilir mi acaba?

Az önce bunun hakkında 3 forum daha gördüm galiba sorun şu: Steamden rdr online açınca rockstar launcheri rdr2 yi açmaya çalışıyor sizin oyunda değil rockstarda hata var onu birkaç güne fixlerler.

Sanırım öyle. Umarım dediğiniz gibi olur...
Eğer çözülürse bana discord üzerinden ulaşabilir misiniz bendede aynı sıkıntı var bir türlü giremedim hem oyun açılırsa ikimiz girip oynarız px#4931

Eğer çözülürse bana discord üzerinden ulaşabilir misiniz bendede aynı sıkıntı var bir türlü giremedim hem oyun açılırsa ikimiz girip oynarız px#4931
Sorunu çözdüm hocam. Çoğu kullanıcı da bu yöntemle çözmüş. Çözümünü anlattığım bir konu hazırladım ve sizi de etiketledim. Açıldığı zaman o yöntemi uygulayarak oyuna girmeyi deneyebilirsiniz.

Sorunu çözdüm hocam. Çoğu kullanıcı da bu yöntemle çözmüş. Çözümünü anlattığım bir konu hazırladım ve sizi de etiketledim. Açıldığı zaman o yöntemi uygulayarak oyuna girmeyi deneyebilirsiniz.
Teşşekürler hocam sağ olun oyunu al iade et al iade et yapmaktan sıkıldım onu geçtim 110gb indir sil yapmaktan sıkıldım 4 saatimi heder ediyorum 4 gündür. :/

Teşşekürler hocam sağ olun oyunu al iade et al iade et yapmaktan sıkıldım onu geçtim 110gb indir sil yapmaktan sıkıldım 4 saatimi heder ediyorum 4 gündür. :/
Rica ederim. Gerçekten öyle. 40 lira bayılıp, üzerine 110 GB indirip oyuna girememek beni bayağı çıldırtmıştı ama sonunda sıkıntısız bir şekilde oyuna girebildim. Umarım sizde de öyle olur :)

Rica ederim. Gerçekten öyle. 40 lira bayılıp, üzerine 110 GB indirip oyuna girememek beni bayağı çıldırtmıştı ama sonunda sıkıntısız bir şekilde oyuna girebildim. Umarım sizde de öyle olur :)
Nedense etiket gelmedi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı