Red Dead Online'da bana kriz geçirten türkler

Makaleler
20
Red Dead Online'a yeni yeni girmeye başladım. Pek Online oyun oynamam. Bugüne kadar karşıma hep yabancılar çıktı ve selam-selam geçip gittik. Geçenlerde ormanda sandık ararken önüme 2 başıboş Türk çıktı. İlk defa oyunda Türk ile karşılaştım. Bana bir şey diyorlar ancak kulaklığımda mikrofon olmadığı için cevap veremedim. Ben de anlasınlar diye el hareketleriyle selam verdim.

Ancak sesli cevap veremediğim için sinirlendiler ve kabadayı gibi konuşmaya başladılar. Ben tekrar mikrofonumun olmadığını belli etmek için el hareketiyle selam verdim. Ancak "beni sinir ediyorsun l*n" diyerek üzerime kement attılar ve beni öylece bıraktılar. Kurtulamıyorum da... Sonra kement ile bağlı iken tekmelemeye başladılar. Öldürdüklerinde yakınlarda doğduğum için yine bana doğru gelip kement attılar ve yerde beni patakladılar. Sonra tekrar doğdum ve yine beni öldürdüler. Bu en az 4-5 defa oldu.

En sonunda karşılık verince birisinin atını vurdum ve aileme sövmeye başladı. Kement atıp ara sıra tekmelerle dövdüler, bir yandan da aileme sövmeye devam ettiler. En sonunda bir daha oyuna girmemek üzere çıkış yaptım.

Bizim milletin geneli Online oyunlarda böyle mi yoksa bana mı denk geldi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kasa elmanın içinde tabii ki çürük elmalar da olacaktır hocam canınızı sıkmayın.

Aynısını genel olarak başka bir ülkede yaşayan oyuncular da yapabilirdi. Denk gelmiş.
Valla saatlerce oynadım o iki Türk dışında sadece bir yabancı beni öldürdü. Ki zaten o yabancı da Valentine'da katliam yapıyordu, önünden geçerken bana da sıktı ama ondan sonra yanına gelip hiç öldürmedi. :D

Bu akşam arkadaşlarla RDR Online başlamayı düşünüyorduk konu iyi denk geldi 😃. Bu arada oyun arkadaşlarla zevkli mi? Oynanır mı?

Geri
Yukarı