Red Dead Redemption 1 Ryujinx emulatöründe daha iyi çalışıyor!

Ryujinx zaten oldukça stabil bir emulator Switch gibi bir konsolu emule ettiği için. Rehber yaparken bir sorun yaşarsan @Elio Talvinen ile bana danışabilirsin.

Rehberde başarılar. PC oyuncuları için güzel bir haber.

@Astiva emulatorler hala duruyorsa kendi cihazında test yapabilir misin sana zahmet?

Maalesef kaldırdım, emülatör kullanmıyorum şu an.

Rehber işi sende o zaman. Switch'e çıkması iyi oldu PC oyuncuları için çünkü xenia 60 FPS verse bile bunu iyi sistemlerde yapabiliyordu fakat Switch emülatörleri orta seviye sistemlerde bile akıcı oynanış sunabiliyor.

Rehber şu an onay sürecinde. İnternetten 2 saattir kaynak arıyorum hiçbir şey bulamadım. Bende Ryujinx'ın sunduğu standart oyun yükleme rehberini yaptım. Kaynaklar artınca o konuyu da güncelleyeceğim.

Rehber şu an onay sürecinde. İnternetten 2 saattir kaynak arıyorum hiçbir şey bulamadım. Bende Ryujinx'ın sunduğu standart oyun yükleme rehberini yaptım. Kaynaklar artınca o konuyu da güncelleyeceğim.
Ryujinx genelde öyle pek ayara gerek olmuyor. Çözünürlük, api falan onları göstersen yeter.

Hocam klavye ve gamepad fonksiyonları da rehberde olabilir mi? :)

Harika fakat ben klavye ile oynama işini tam çözemedim, bu emülatörde klavye ve mouse desteği var mı yoksa illa kol mu almam gerekecek? Xenia emülatöründe klavye ve mouse desteğini videolar izleyerek yapmaya çalıştım ama beceremedim.

Geri
Yukarı