Red Dead Redemption 1 Ryujinx emulatöründe daha iyi çalışıyor!

Türkçe yama'nın Switch portuna aktarılmaması sıkıntı onun haricinde Switch emülatörleri çoğu açıdan Xenia'dan daha iyi. RTX 4070 ve i9 13900H ile berbat FPS alıyorum. Bu nasıl bir saçmalık? 80K'lık laptop olacak iş değil

Türkçe Yama'nın Switch portuna aktarılmaması sıkıntı onun haricinde Switch emülatörleri çoğu açıdan Xenia'dan daha iyi. RTX 4070 ve i9 13900H ile berbat FPS alıyorum. Bu nasıl bir saçmalık? 80K'lık laptop olacak iş değil

Hocam yama olsa keyfinden geçilmezdi ama yapılacak bir şey yok, klavye desteği falan var mı bilmiyorum ama bence yine de harika.

Oyun çok iyi İngilizce istemiyor diye biliyorum, en azından oynayabiliyoruz ya önemli olan o.

Xenia da 1080p upscale ile 60 oynarken bunda 28 FPS alıyorum.

RTX 3050 Ti
Ryzen 5 5600H.

Türkçe Yama'nın Switch portuna aktarılmaması sıkıntı onun haricinde Switch emülatörleri çoğu açıdan Xenia'dan daha iyi. RTX 4070 ve i9 13900h ile berbat FPS alıyorum. Bu nasıl bir saçmalık? 80K'lık laptop olacak iş değil.

Xenia da mı? Xenia canary deneyin ben RTX 3050 Ti laptop 60 FPS oynuyorum.

Xenia da 1080p upscale ile 60 oynarken bunda 28 FPS alıyorum.

RTX 3050 Ti
Ryzen 5 5600H.

Xenia da mı? Xenia canary deneyin ben RTX 3050 Ti laptop 60 FPS oynuyorum.

Xenia Canary zaten. Benim ekranım 1080p değil 2K ama oyunu 2K çözünürlüğe alınca FPS düşmesi yiyorum patchler de işe yaramıyor sonuç olarak 720P'de piksel piksel oynamam gerekiyor ama öyle oynayınca da fark etmiyor FPS yine çok dengesiz gidip geliyor. PC laptop ama Mid-End bir ürün cidden anlamıyorum niye böyle olduğunu benden daha kötü PC'si olanlar 4K 60FPS oynuyor DLSS falan da olmadığından emülatörde berbat bir deneyim sunuyor. Ryujinx TR Yama portu gelir umarım. Rezil bir emülatör Xenia Canary sabit 60 göremiyorum. 720p'ye alınca da 100lere kadar çıkıp yine 40lara falan düşüyor.

Xenia canary zaten. Benim ekranım 1080p değil 2K ama oyunu 2K çözünürlüğe alınca FPS düşmesi yiyorum patchler de işe yaramıyor sonuç olarak 720P'de piksel piksel oynamam gerekiyor ama öyle oynayınca da fark etmiyor FPS yine çok dengesiz gidip geliyor. PC laptop ama mid-end bir ürün cidden anlamıyorum niye böyle olduğunu benden daha kötü PC'si olanlar 4K 60FPS oynuyor DLSS falan da olmadığından emülatörde berbat bir deneyim sunuyor. Ryujinx TR yama portu gelir umarım. Rezil bir emülatör xenia canary sabit 60 göremiyorum. 720P'ye alınca da 100'lere kadar çıkıp yine 40'lara falan düşüyor.

Hocam emülatör rezil değil. Ben yaşamadım hiç böyle sorunlar.

Henüz çıkışının üzerinden 2 gün geçmesine rağmen Ryujinx ekibi RDR'i düşük sistemlerde sabit 60FPS oynatmayı başarmış. Bu durumda sanırım bizim xenia rehberlerimiz tarihe karışacak. Araştırmasını sürdürüyorum Ryujinx için de bir rehber en kısa zamanda yapacağım.
Örnek test:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1060 sistem ile çoğu zaman 60FPS alındığını görüyorsunuz oyun içinde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xenia'da ise performans modunda 40-50FPS takılıyor. [163FPS yazdığına bakmayın orada adam bir şey ayarlıyor sonrasında normal FPS sayacına dönüyor.]

Hocam RX 6500 XT i5 6500 40 FPS'i gecebilir miyim?

Geri
Yukarı