Oyun Red Dead Redemption 2 98 TL

Ha bir de kod mu veriyor. Tövbe bismillah almam. Bende oraya kayıt olup oyun indiriyorsun sandım. Zaten o kodlar yüzünden dolandırıldım.

İşte Humble Bundle öyle bir yer değil adamlar 12 yıldır bu işi yapıyor eğer dolandırıcı olsalardı bu kadar insan onlardan almazdı ve çok sürmeden batarlardı. Ayrıca ByNoGame örnek vermen saçma çünkü kusursuz marka yok Apple, Sony'ye git ödeme sorunu, ekran sorunu gibi sorunlar ile karşılaşabilirsin ama bu demek değildirdir ki bu firmalar kötüdür diye bazen böyle kusurlar olabiliyor bu çok normal. Her insan bir hatayla karşılaşır daha yeni yeni böyle sanal şeylere alışıyoruz zaten. Yavaş yavaş tecrübe edineceğiz (markalar dahil).

Tamam Steam iyidir falan belki arada 20 TL fark olsa Steam'dan almak mantıklı olabilirdi ama birisi 300 TL diğeri 98 TL aradaki farka bak yani ben gidip bu farkı ödemem Steam oynayacağım diye. Humble Bundle da sahte olmadığına göre gönül rahatlığıyla alınabilir. (Epic Games sorunları da çözülmeyecek sorunlar değil bu arada).

İşte Humble Bundle öyle bir yer değil adamlar 12 yıldır bu işi yapıyor eğer dolandırıcı olsalardı bu kadar insan onlardan almazdı ve çok sürmeden batarlardı. Ayrıca ByNoGame örnek vermen saçma çünkü kusursuz marka yok Apple, Sony'ye git ödeme sorunu, ekran sorunu gibi sorunlar ile karşılaşabilirsin ama bu demek değildirdir ki bu firmalar kötüdür diye bazen böyle kusurlar olabiliyor bu çok normal. Her insan bir hatayla karşılaşır daha yeni yeni böyle sanal şeylere alışıyoruz zaten. Yavaş yavaş tecrübe edineceğiz (markalar dahil).

Tamam Steam iyidir falan belki arada 20 TL fark olsa Steam'dan almak mantıklı olabilirdi ama birisi 300 TL diğeri 98 TL aradaki farka bak yani ben gidip bu farkı ödemem Steam oynayacağım diye. Humble Bundle da sahte olmadığına göre gönül rahatlığıyla alınabilir. (Epic Games sorunları da çözülmeyecek sorunlar değil bu arada).

Epic Games'deki ne gibi sorunlar var.

Epic Games'deki ne gibi sorunlar var.

Launcher'ı yavaş açılıyordu ve yeni olduğu için Steam gibi çok özelliği yok. Ama geliştirilmeye devam ediyor. Puan sistemleri, Başarımlar gibi şeyler yeni eklendi mesela. Aman aman oyun zevkini kıracak hatalar yok. Yani rahatlıkla alabilirsiniz. Bazı oyunlar Steam'de olmuyor direk Epic Games'te çıkıyor. Steam'e rakip diyebiliriz.

Launcher'ı yavaş açılıyordu ve yeni olduğu için Steam gibi çok özelliği yok. Ama geliştirilmeye devam ediyor. Puan sistemleri, başarımlar gibi şeyler yeni eklendi mesela. Aman aman oyun zevkini kıracak hatalar yok. Yani rahatlıkla alabilirsiniz. Bazı oyunlar Steam'de olmuyor direk Epic Games'te çıkıyor. Steam'e rakip diyebiliriz.

Tamamdır peki oyunda FPS konusu söz konusu olmuyor değil mi FPS düşüklüğü falan.

Arkadaşlar, konuya bir cevap getirelim. EPİC GAMES çok ünlü ve güvenilir bir şirket. Steam ile arasındaki tek fark neredeyse yok denecek kadar az tek farkı görünümüdür. Launcher problemi gibi bir sorunda yok. Yaklaşık 4-5 yıldır epic gamesi kullanıyorum. Fortnite tarzı oyunlar EPİCGAMES tarafından üretiliyor. Yanlış bilmiyor isem EPİC GAMES rocket league gibi oyunların da yapımcısıydı sanırım. Veya satın aldı diye biliyorum. Hatta tek Rocket League değil binlerce oyunu satın alıp kendi bünyesine katıyor diye biliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı