Oyun Red Dead Redemption 2 98 TL

Merhaba arkadaşların bazıları bilinçsiz şekilde saçmalamış, oyunu satın aldım ve hiçbir şekilde sorun çıkmadı direkt Epic hesabıma geçti ve indirip oynadım. Kafası karışanlar gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Bilgilendirme için teşekkürler, oyunu satın aldım ve sorunsuz oynuyorum.Konuda tartışma yaratan arkadaş siteyi başka sitelerle karıştırmış. 20-30 liraya oyun satan kişilerin olduğu siteyle bu konuda geçen site aynı değil. Senin bahsettiğin siteler aracı siteler, orda belli oyunların hesaplarını birden fazla kişiye satıyorlar fiyat uygun oluyor, çevrimdışı kalmak zorundasın. Bu satışı yapanda sitenin kendisi değil, ordaki satıcılar. Tıpkı trendyol, hepsiburada sitelerinde olduğu gibi. O yöntemle de çok oyun almışlığım oldu ve hepsi de hala duruyor, nasıl olduysa onuda becerememiş arkadaş.

Bilgilendirme için teşekkürler, oyunu satın aldım ve sorunsuz oynuyorum.Konuda tartışma yaratan arkadaş siteyi başka sitelerle karıştırmış. 20-30 liraya oyun satan kişilerin olduğu siteyle bu konuda geçen site aynı değil. Senin bahsettiğin siteler aracı siteler, orda belli oyunların hesaplarını birden fazla kişiye satıyorlar fiyat uygun oluyor, çevrimdışı kalmak zorundasın. Bu satışı yapanda sitenin kendisi değil, ordaki satıcılar. Tıpkı trendyol, hepsiburada sitelerinde olduğu gibi. O yöntemle de çok oyun almışlığım oldu ve hepsi de hala duruyor, nasıl olduysa onuda becerememiş arkadaş.
Steam' de de 98 TL idi. Oradan da alabilirdin. Tabii sana kalmış.

Hocam ona bakılırsa ByNoGame, itemsatışa da güvenilir diyorlar ama Şikayetvar sitesinde bir sürü şikayet var.

Bu siteleri kullanan tüketici sayısı çok fazla ve Şikayetvar sitesi şikayetini belirtmek için o yüzden orada olumlu yorum araman bile komik. Ki onu da geçtim oradaki şikayetler sitenin kullanıcı sayısının %5'i bile değil.

Geri
Yukarı