Red Dead Redemption 2 alınır mı?

281746

Hectopat
Arkadaşlar sorum başlıkta ki gibidir. Almaya değer mi? Şu an 200 TL civarında bir fiyatta ama almaya tereddüt ediyorum. Oyunun güzel can alıcı noktaları, sunduğu olanaklar nedir acaba? Normal sürümünü alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana henüz oynamak kısmet olmadı, ancak birkaç video ve inceleme izledim. Oyun hantal genel olarak, Doom gibi daha tempolu oyunlar seviyorsanız pek beğenmeyebilirsiniz.

Ama bu tür oyunları seviyorsanız RDR2... bambaşka bir mevzu bence.

Alınır. Hikaye akışı ve sunumu, karakter anlatımları ve mekan tasarımı o kadar iyi ki anlatılmaz yaşanır. Oyunda sabit dursanız bile arkadan çalan o hafif müzikle bile huzura kavuşuyorsunuz.

Tek kelime ile efsane rakibi olmayan tek açık dünya oyunu diyebilirim şahsen. Ben ilk çıktığı zaman ön sipariş ile almıştım. Hikaye kısmı ayrı bir güzel, Online ayrı bir güzel. Ama ben kaybettim hesabı.☹️ Size de almanızı öneririm. Can alıcı noktaları ise fiziği, gerek vurulma gerek ölme animasyonları efsane. Zaten Rockstar Games yaptıysa gerisi boş.

Bana henüz oynamak kısmet olmadı, ancak birkaç video ve inceleme izledim. Oyun hantal genel olarak, Doom gibi daha tempolu oyunlar seviyorsanız pek beğenmeyebilirsiniz.

Ama bu tür oyunları seviyorsanız RDR2... bambaşka bir mevzu bence.
Ya doğrusu strateji oynuyorum sadece COH2 vesaire ama yeni oyunlar denemek istedim.

Ya doğrusu strateji oynuyorum sadece COH2 vesaire ama yeni oyunlar denemek istedim.

Eğer tempo konusunda sabırlı iseniz bence seversiniz. Animasyonları bile çok güzel oyunun. Aslında strateji yapılan çok yer var oyunda. Oynadıkça görürsünüz :)

Eğer tempo konusunda sabırlı iseniz bence seversiniz. Animasyonları bile çok güzel oyunun. Aslında strateji yapılan çok yer var oyunda. Oynadıkça görürsünüz :)
Hocam size de zahmet olmazsa oyunu mantığını açıklar mısınız mesela hangi oyunu örnek gösterebilirsiniz oyun bizi tamamen serbest mi bırakıyor mesela bu çok mühim de.
Ayrıca Tr dil eklentisi mevcut değil galiba.

Hocam size de zahmet olmazsa oyunu mantığını açıklar mısınız mesela hangi oyunu örnek gösterebilirsiniz oyun bizi tamamen serbest mi bırakıyor mesela bu çok mühim de.

Sanırım yine Rockstar'dan GTA V'i örnek gösterebilirim, ancak daha detaylı; daha kapsamlı ve daha modern.

Oyun hem çizgisel hem serbest. İkisi aynı anda. Görevler çizgisel ancak açık dünyası özgürlüğün kelime karşılığı.

Dost Kayaoğlu'nun incelemesi var Red Dead Redemption 2 için. Onu izleyebilirsiniz, ama spoiler falan yememeye dikkat edin. Gerçi zaten spoiler alarmı veriyor yeri geldiğinde.

Ayrıca Tr dil eklentisi mevcut değil galiba.

Forumda yama olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı