Red Dead Redemption 2 alınır mı?

Ben oyunu dün aldım ve bugün sadece 2 saat oynayabildim. Ilk izlenimlerim iyi. RTX 2060 ile oynuyorum. En ince ayrıntılara kadar düşünülmüş. 10 15 saatlik oyunlar bilr 200 250 lira iken bu oyunun fiyati da o civarlar. Epic üzerinden 179 TL'ye aldım.

Ben öneririm, en azından Online olarak da önünü açıyor. Bitir ve kutuphanene terk et oyunu değil.

Ancak ben türkce yamayı beklerim, İngilizcem hiç yeterli diyorsan yaza kadar sabredebilirsin.
Eyvallah. Ben de öyle düşünüyorum. GTA 5 misali. Oyun bitse dahi Online olarak bayağı vakit geçirebiliyorsun. Belki beklersem bu arkadaşların bahsettiği sorunlar da çözülebilir. Sadece şu ara fazla sıkılıyorum ve PC'yi yeni topladım ancak dişime göre oynayabilecek oyun bulamıyorum. O yüzden biraz da almak istemiştim ancak beklemek en mantıklısı.

RTX 2060S ile oyunu gayet iyi oynarsın bence. Dediğim gibi dil problemi dışında bir sorun yaşar mısın bilmiyorum. Benim şansıma belki de, 0 hata ile oyuna giriş yaptım, custom ayarlar ile +60 FPS oynadım.

Uçan kaçan bir dünya değil, ağır ve gerçekçi. Eğer tarzına uyuyorsa çok hoşuna gidebilir. Sistemi kötü olanlar bir de optimizasyon eklenince doğal olarak oyundan soğuyor. Ben olsam ben de soğurdum.

RTX 2060S ile oyunu gayet iyi oynarsın bence. Dediğim gibi dil problemi dışında bir sorun yaşar mısın bilmiyorum. Benim şansıma belki de 0 hata ile oyuna giriş yaptım, Custom ayarlar ile +60 FPS oynadım.

Uçan kaçan bir dünya değil, ağır ve gerçekçi. Eğer tarzına uyuyorsa çok hoşuna gidebilir. Sistemi kötü olanlar bir de optimizasyon eklenince doğal olarak oyundan soğuyor. Ben olsam ben de soğurdum.

Aynen, test videoları izledim. Ultra ayarlarda falan 50 FPS civarı oynatıyor, optimizasyon olayı öyle evet insanı soğutuyor biraz. Açık dünya oyunlarını seviyorum genelde. Fallout 4, GTA 5 tarzı. Witcher 3 çok hoşuma gitmişti mesela. Peş peşe 2 kez bitirdim birisi New Game+ olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher gibi bir oyun bir daha bulamayız. Belki 4'ü çıkınca bile tatmin etmez :) Hiçbir oyunu onla kıyaslayamam ama bence sen bu oyunu seveceksin. :D Daha fazla indirim için yazı beklemen gerek.

Epic Games 60TL'lik kupon veriyor. 239TL olan oyun 179TL'ye denk gelecektir. Kuponu aldıktan sonra satın alınız, RDR2'yi aldıktan sonra ekstra 60TL'lik bir kupon daha veriyor. (Not:60TL'lik kuponlar 80TL üstü oyunlarda geçerli)

Witcher gibi bir oyun bir daha bulamayız. Belki 4'ü çıkınca bile tatmin etmez :) Hiçbir oyunu onla kıyaslayamam ama bence sen bu oyunu seveceksin. :D Daha fazla indirim için yazı beklemen gerek.
Aynen Witcher 3'ün yeri çok başka :D Belki de PCde silmeyeceğim tek oyun. Aralıksız 8-9 saat oynadığım zamanları biliyorum özel techizat şemaları toplarken. Bu oyunun tarzı da onlara yakın gibi geldi. Fiyatı düşündürücü ama yakın zamanda %25ten fazla indirim geleceğini de sanmıyorum :D
Epic Games 60TL'lik kupon veriyor. 239TL olan oyun 179TL'ye denk gelecektir.
Biliyorum ancak steamde bakiyem olduğu için oradan almam gerekiyor :)

RTX 2060S ile oyunu gayet iyi oynarsın bence. Dediğim gibi dil problemi dışında bir sorun yaşar mısın bilmiyorum. Benim şansıma belki de, 0 hata ile oyuna giriş yaptım, custom ayarlar ile +60 FPS oynadım.

Bir sorun aldınız mı? O günden bugüne kadar?

Bir sorun aldınız mı? O günden bugüne kadar?

Arkadaşın yerine ben cevap vereyim. Steam’den oynuyorum, 75 saati buldu oyun süresi. Bu süre zarfında 2 kez Rockstar Launcher hatası verip oyundan attı. Neyse ki ilerlemem gitmemişti. 1660 Ti ile GeForce Experience’in önerdiği ayarlarda (Ultra-High arası) 45 FPS alıyorum ortalama. Oynanışına gelirsek kesinlikle sarıyor, görev yapmadan sadece av için haritada gezmek bile büyük keyif bence. Çok güzel ince düşünülmüş detaylarla dolu. Türkçe yama çıkarsa daha iyi olur tabii sizin için.

Dostum ya, şu insanların "Bu KaDar HyplEnDığOIna bAKma SaDeCe GrAfik Var" demelerini takma lütfen. Büyük ihtimalle ingilizcesi olmayan ve bütün ara sahneleri geçen, oyunun at koşturmadan ibaret olduğunu sanan, oyun pc'ye çıkmadan önce çıksın diye götünü yırtan kitle bunlar. Büyük ihtimalle grafikleri yüzünden redemption serisine 2'den başlamışlar ve hikaye hakkında bir bok bildikleri yok. Oyun öyle bir şey ki, atına bile babanmış gibi bağlanıyorsun, yoldaşın oluyor. İncelemeleri falan izle zaten. Dost Kayaoğlu mu dersin Enis Kirazoğlu mu? Hepsi bu oyuna efsane derken şu tarz insanların gelip bunu demeleri saçma. İndirime girince kaçırma. Çünkü bir daha bırakacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı