Çözüldü Red Dead Redemption 2 at kendi kendine gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Devolve

Hectopat
Selam, Red Dead Redemption 2'de atım kendi kendine sağa veya sola dönüyor ve bu gerçekten can sıkıcı olmaya başladı. Oyunun genelinde olan bir sorun mudur? Nasıl çözebilirim? Bilgisayara herhangi bir oyun kolu takılı değilken de oluyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Otomatik koşu modu vardı ama onu açtığınızı sanmıyorum. Yine de belirtmek gerekirse v tuşuna basılı tutarak sinematik moda geçerseniz biraz sürdükten sonra atınız otomatik olarak işaretli konuma gitmeye çalışacaktır.

İşaretli bir konum yok, görevdeki kişiyi takip ediyorum. İşaretli bir yer varsa da at işaretli yerin tersine dönmeye başlıyor.

G ye basarak atınızı sakinleştirin ve nereye doğru gitmek istiyorsa oranın tersine hareket edin.

G ye basarak atınızı sakinleştirin ve nereye doğru gitmek istiyorsa oranın tersine hareket edin.
Çok denedim fakat olmadı, ben tersine gitmeye çalışınca at gitmesi gereken yola gitmeye başlıyor fakat ben atın gittiği yolun tersine gitmeyince at ters yola gidiyor 😀

Genellikle Alt+Tab yaptıktan sonra meydana geliyor bu durum. Bir süre sonra düzelir.

Sanırım bu yüzden, oynarken sürekli Alt+Tab atıyorum. Alt+Tab atmadan deneyeceğim.

İşaretli bir konum yok, görevdeki kişiyi takip ediyorum. İşaretli bir yer varsa da at işaretli yerin tersine dönmeye başlıyor.

Görevde takip ediyor hocam, oyunun özelliği. Kapatılıyor mu diye araştırabilirsiniz.

Eğer normal kullanımda varsa sorun başkadır ama görevde güzergahdan pek çıkamıyorsunuz.

Görevde takip ediyor hocam, oyunun özelliği. Kapatılıyor mu diye araştırabilirsiniz.

Eğer normal kullanımda varsa sorun başkadır ama görevde güzergahdan pek çıkamıyorsunuz.
Normal kullanımda da oluyor. Bu arada sorunu çözdüm, @blackdeadly'nin de dediği gibi ne zaman Alt+Tab atsam oluyor.

Geri
Yukarı