Red Dead Redemption 2 ayarlar sıfırlanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ryden07

Hectopat
RAM
2x8
Ekran kartı
rx 6600 sapphire pulse 8gb
Anakart
a320m2 v2
İşlemci
r5 3500x
Merhaba RDR2 oynuyorum fakat her yaptığım ayar sıfırlanıyor. Forumlardan araştırdım fakat yardımcı olmadı. Ve baktığım üzere belgeler kısmında System adlı XML dosyası var ve buna sağ tıklayıp salt okunuru kapatıyoruz ya da siliyoruz. Ben her ikisini de denedim fakat bende işe yaramadı. Yine ayarlar sıfırlanıyor bunun hakkında fikri ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Oyunun korsan versiyonunda başıma gelmişti. Satın alınca ayarlarım buluta kaydedildi. Hangi servisten aldınız bi bulut ayarlarını açmayı deneyin.

Bu mesaj benim sorunumu çözmüştü:
Belgelerde RDR 2'ye ait settings klasörü var silmeyi dener misin? Ya da settings dosyasına sağ tıkla özelliklere gir "salt okunur" seçeneği aktif ise o tiki kaldırmayı dene.

O seçeneği zaten denedim salt okunur işaretli değil işaretleyip denemedim settings dosyasını sildim öyle tekrar deneyeceğim
Bu mesaj benim sorunumu çözmüştü:
Belgelerde RDR 2'ye ait settings klasörü var silmeyi dener misin? Ya da settings dosyasına sağ tıkla özelliklere gir "salt okunur" seçeneği aktif ise o tiki kaldırmayı dene.

O seçeneği zaten denedim salt okunur işaretli değil işaretleyip denemedim settings dosyasını sildim öyle tekrar deneyeceğim
Benim dediğimi dener misin?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 29
Settings klasörünü de sildim fakat hata düzelmedi hala kaydetmiyor özellikle Advanced Graphics settings de DirectX12 seçeneği ya da Vulkan seçeneği seçtiğim de kayıt etmiyor

Hocam oyun dosyalarını doğrulayıp oyuna girin sonra o settingsteki dosyanın salt okurunu kapatın.

Salt okunur kapalı zaten seçeneği işaretli değil.

Geri
Yukarı