Sürprizbozan Red Dead Redemption 2 çığlıklar

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Spoiler içerir, oynamayan okumasın. biliyorsunuz ki oyunda kieran ölüyor ve YouTube'da bazı bulduğum videolar var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun kiera'nın çığlıkları olduğunu düşünüyorlar. Siz bu konu hakkında ne düşüyorsunuz?

1646141543585.png

1646141557631.png

Son düzenleme:
Oyunun atmosferini daha canlı ve gerçekçi tutmak için " Yalnızca uzakta yaşanan bir kavga esnasında atılan çığlık" mantığında da eklenmiş olabilir. Hikayede çok insan ölüyor, bu birisi olacaksa Kieran olmak zorunda değil. İlginçmiş. 🤔

Ayrıca şimdi aklıma geldi; oyunda bacakları ve kafası koparılmış vaziyette tren yolu köprüsüne bağlanıp sarkıtılmış cesetlere de rastladım, dağın eteğinde kafası kopmuş iki ceset de gördüm. Rockstar bu bahsettiğim olay ve detayların arkasını boş bırakmak istememiş ve bu tarz çığlık sesleri eklemiş de olabilir.

Son düzenleme:
Oyunun atmosferini daha canlı ve gerçekçi tutmak için " yalnızca uzakta yaşanan bir kavga esnasında atılan çığlık" mantığında da eklenmiş olabilir. Hikayede çok insan ölüyor, bu birisi olacaksa keiran olmak zorunda değil. İlginçmiş. 🤔

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haklısınız hocam ama sesini benzetmiş olabilirler. Ben de dinledim ama bilemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz, benziyor mu sesleri?

Ayrıca şimdi aklıma geldi; oyunda bacakları ve kafası koparılmış vaziyette tren yolu köprüsüne bağlanıp sarkıtılmış cesetlere de rastladım, dağın eteğinde kafası kopmuş iki ceset de gördüm. Rockstar bu bahsettiğim olay ve detayların arkasını boş bırakmak istememiş ve bu tarz çığlık sesleri eklemiş de olabilir.

Hocam o ayrı bir hikaye, onunda bir hikayesi var. İpucularını takip etmenizi öneririm :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Kieran olduğunu düşünüyorum Rockstar böyle detaylar koymayı seviyor. Benim de fark ettiğim bir detay var. Saint Denis bankasını soyduğumuz bölümde Dutch ve Micah'ın giydiği kıyafetler kırmızı Hosea'nın ki ise mavi. Arthur'un giydiği kıyafet ise onur seviyesine göre belirleniyor, onursuz ise kırmızı onurlu ise mavi. Yani oyun burada aslında Dutch ve Micah'ın kötü Hosea'nın ise iyi bir karakter olduğunu gösteriyor bence.

Ben kieran olduğunu düşünüyorum Rockstar böyle detaylar koymayı seviyor. Benim de fark ettiğim bir detay var. Saint denis bankasını soyduğumuz bölümde dutch ve Micah'ın giydiği kıyafetler kırmızı Hosea'nın ki ise mavi. Arthur'un giydiği kıyafet ise onur seviyesine göre belirleniyor, onursuz ise kırmızı onurlu ise mavi. Yani oyun burada aslında dutch ve Micah'ın kötü Hosea'nın ise iyi bir karakter olduğunu gösteriyor bence.

Bu da çok ilginç detaymış.
@SinekTV hocam tam Kiera'nın ölmeden hemen önce geliyormuş bu sesler yani partiden sonra geliyormuş ve kieran en son partide göründüğü için Kieran'ın çığlığı büyük bir ihtimal.
1. çığlık: Yardım için 2. çığlık: Gözler ve dil yırtılır 3. çığlık: Başın kesilmesi böyle diyorlar bir fikrim yok doğruluğu ile ilgili.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı