Red Dead Redemption 2 düşük çözünürlükte tam ekran oynamak

emres01

Hectopat
Merhaba. Red Dead Redemption 2 oyununda düşük çözünürlükte tam ekran oynamak istiyorum. CS:GO da bazı oyuncular ekran çözünürlüğünü düşürmelerine rağmen (1024x768 olması lazım) tam ekran oynayabiliyor. Bunu RDR’da yapmak mümkün mü?

Her oyunda yapmak mümkün. Youtube'a ''Oyunlarda black bar nasıl kaldırılır?'' Yazarsanız nasıl kaldıracağınızı görürsünüz.
Blackbar olmuyor hocam. Tam ekran olmuyor zaten. Masaüstündeki simgeler gözüküyor çözünürlüğü düşürünce. Bilgisayara geçince tekrar deneyeceğim. Ekran kartım nvidia. CS:GO’yu intel uhd grafiklerinden ayarlamıştım tekrar deneyeceğim o zaman.

Blackbar olmuyor hocam. Tam ekran olmuyor zaten. Masaüstündeki simgeler gözüküyor çözünürlüğü düşürünce. Bilgisayara geçince tekrar deneyeceğim. Ekran kartım nvidia. CS:GO’yu intel uhd grafiklerinden ayarlamıştım tekrar deneyeceğim o zaman.
Nvidia denetim masasını açın.
Sol menüde “Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla” seçeneğine tıklayalım.
Açılan sekmede ise “Ölçeklendirme Modu” başlığı altındaki “Tam Ekran” seçeneğini seçin. Bir de böyle deneyebilir misiniz?

Nvidia denetim masasını açın.
Sol menüde “Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla” seçeneğine tıklayalım.
Açılan sekmede ise “Ölçeklendirme Modu” başlığı altındaki “Tam Ekran” seçeneğini seçin. Bir de böyle deneyebilir misiniz?
Hocam GTX 1050 kullanıyorum ve sol menüde "masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla" seçeneği yok. Sanırım modelinden dolayı yok.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    107,7 KB · Görüntüleme: 256

Yeni konular

Geri
Yukarı