Çözüldü Red Dead Redemption 2 "ERR_GFX_STATE" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dariahlazatova

Decapat
Arkadaşlar bütün çözümleri denedim ama çözüme ulaşamadım. Türkçe yama ya da font programı ile ilgilidir diye düşünüp kaldırdım ama onlarla da ilgili değil. Font programı Türkçe yamada olan ''ı harflerinin kutucuk gibi görünmesini engelliyor. Oyunum orijinal. Steam üzerinden aldım. Belki Steam'den dolayıdır diye düşünüp Epic üzerinden de aldım ama problemim düzelmedi. Birkaç haftadır bununla uğraşıyorum. Belki bana kızacaksınız ama korsan sürümünde de denedim ama değişen bir şey yok. Ama ilk orijinal almıştım deneme amacı ile korsan indirdim. '' -ignorepipelinecache'' kısmını da başlatıcıya ekledim ama düzelmedi. Son olarak oyunu DX12 olarak çalıştırdım ama o da işe yaramadı.

Son düzenleme:
Merhabalar bende benzer bir hatayla karşılaşmaktayım hem ekran karıncalanıyor hem de oyun açılmadan çöküyor bellek yetersiz diye. Herhangi bir çözüm buldunuz mu?

Ekran kartınızda o.c varsa kapatıp öyle deneyin.

Teşekkürler dostum şu an oyuna girmekle cebelleşiyorum umarım girer.
Ekran kartınızda o.c varsa kapatıp öyle deneyin.

Dostum yine olmadı hata verdi kapattı ayda 1 kere düzeliyor kendiliğinden sonra geri gidiyor gerçekten işkence gibi bir şey çok sorunlu oyun.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-10 004815.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-10 004815.png
    380,1 KB · Görüntüleme: 61
Teşekkürler dostum şu an oyuna girmekle cebelleşiyorum umarım girer.

Dostum yine olmadı hata verdi kapattı ayda 1 kere düzeliyor kendiliğinden sonra geri gidiyor gerçekten işkence gibi bir şey çok sorunlu oyun.
Aynı sorunu ben ekran kartına o.c uyguladığımda alıyordum dostum. O yüzden yazdım aklında bulunsun.

Geri
Yukarı