Rehber Red Dead Redemption 2 frame generation mod kurulumu

Launcher'de indirmek istediğinizde ne diyor? Hangi hatayı alıyorsunuz?

Dlsstweakconfig ı çalıştırdınız mı?

Bu hatayı alıyorum. İlk başlarda hiçbir şey yapmıyor yani indirmiyor bile sonra birkaç dakika sonra bu hatayı alıyorum. Epic Games'ten başka oyun yüklerken sıkıntı yok tak diye inmeye başlıyor.

Dlsstweakconfig ı çalıştırdınız mı?

Oyunu sildim yani nereden çalıştıracağım ki?

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    20,4 KB · Görüntüleme: 62
Bu hatayı alıyorum. İlk başlarda hiçbir şey yapmıyor yani indirmiyor bile sonra birkaç dakika sonra bu hatayı alıyorum. Epic Games'ten başka oyun yüklerken sıkıntı yok tak diye inmeye başlıyor.

Oyunu sildim yani nereden çalıştıracağım ki?

Launcher'e gir indirmeye tıkla tekrar aynı hatayı aldıktan sonra Launcher'i kapat. Görev Yöneticisi'ni aç Epic Launcher'in görevini sonlandır. Tekrar Launcher'e gir indirmeye tıkla.

DlssTweakConfig'e çift tıklayın sonra evete basın.Eki Görüntüle 2073647
Daha sonra tekrar evet'e basın.

Eki Görüntüle 2073649
Eki Görüntüle 2073650

Böyle bir ekran gelecek. Fare imleciyle gösterdiğim yere bakın. Sizde de oyun dizininin doğru eklendiğinden emin olun. Sonra save basın daha sonra sağ üstten x e basın çıkın. Oyunu yönetici olarak çalıştırın.

Epic Launcher'den mi indirmeye çalışıyorsunuz?
Eyvallah hocam birazdan denicem umarım olur

DlssTweakConfig'e çift tıklayın sonra evete basın.Eki Görüntüle 2073647
Daha sonra tekrar evet'e basın.

Eki Görüntüle 2073649
Eki Görüntüle 2073650

Böyle bir ekran gelecek. Fare imleciyle gösterdiğim yere bakın. Sizde de oyun dizininin doğru eklendiğinden emin olun. Sonra save basın daha sonra sağ üstten x e basın çıkın. Oyunu yönetici olarak çalıştırın.

Epic Launcher'den mi indirmeye çalışıyorsunuz?
hocam programa basıyorum ama açılmıyor yönetici denedim uyumluluk denedim ama açılmıyor

hocam programa basıyorum ama açılmıyor yönetici denedim uyumluluk denedim ama açılmıyor
hocam onu hallettim açtım programı frame generation ekranıda geldi seçeneği ama bakın hiç bir sonuç yok fps artmıyor ve dlss i açınca ekran beyaz parçacıklar oluyor bunu çözebilen varmı acaba

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-04 142441.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-04 142441.png
    2,8 MB · Görüntüleme: 68
  • Ekran görüntüsü 2024-01-04 142502.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-04 142502.png
    2,7 MB · Görüntüleme: 53
  • Ekran görüntüsü 2024-01-04 142557.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-04 142557.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:

hocam onu hallettim açtım programı frame generation ekranıda geldi seçeneği ama bakın hiç bir sonuç yok fps artmıyor ve dlss i açınca ekran beyaz parçacıklar oluyor bunu çözebilen varmı acaba
Ekran kartınız nedir?

Mod şu anlık sadece RTX kartlarda kararlı çalışıyor diye biliyorum😕
hocam amd ekran kartları için yani fsr için yapanlar var rx570 vs de bende mi olmadı yada desteklemiyor anlamadım

hocam amd ekran kartları için yani fsr için yapanlar var rx570 vs de bende mi olmadı yada desteklemiyor anlamadım
Onlar belli başlı oyunlarda çalıştırıyorlar (cyberpunk, witcher 3) beta aşamasında olduğu için. RDR 2 icin AMD kartlarda FG çalıştıran görmedim daha.

Geri
Yukarı