Rehber Red Dead Redemption 2 frame generation mod kurulumu

Bu modu kurdum kurmaz olaydım nasıl kaldırılıyor oyunu sildim bir daha yükledim ama hala duruyor nasıl böyle bir şey olabilir abi?
Oyun deneyimini mahveden bitmemiş bir mod.

Launcherde indirmek istediğinizde ne diyor ?hangi hatayı alıyorsunuz?

DlssTweakConfig ı çalıştırdınız mı?
evet çalıştırdım ve sonra oyun içine girip end tuşuna bastım sadece yukarıda yazdıklarım çıktı frame generation kutusu yoktu

Launcherde indirmek istediğinizde ne diyor ?hangi hatayı alıyorsunuz?

DlssTweakConfig ı çalıştırdınız mı?
Evet. Hata almıyorum , sadece frame generation kutucuğu çıkmıyor end tuşuna bastığım zaman

Son düzenleme:
Ben de RX560x 4gb için deneyecektim. Olmaz mı acaba ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
deneyin duruma göre durum belirtirsiniz olur mu oldu mu olmadı mı

Arkadaşım öncelikle merhaba senin adımlarını eksiksiz denedim yaptım oyunun içindi pencere açıldı lakin Frame Genaration sekmesi yok diğerleri var sadece onlarda geçikme modu yazıyor ve FPS limitini belirleme şeyi çıkıyor asıl gelmesi gereken sekme çıkmıyor neyi eksik yaptım acaba

Arkadaşım öncelikle merhaba senin adımlarını eksiksiz denedim yaptım oyunun içindi pencere açıldı lakin Frame Genaration sekmesi yok diğerleri var sadece onlarda geçikme modu yazıyor ve FPS limitini belirleme şeyi çıkıyor asıl gelmesi gereken sekme çıkmıyor neyi eksik yaptım acaba
aynı sorun bende de var

1650 super ekran kartı olanlara konuşuyorum boşuna denemeyin her yolu denedim olmuyor en fazla fsr2 yapabilirsiniz 10 serisi için bekleyin şimdilik modu yapan elemana yazdım bekleyin diyo

Bende Bu Şekilde Nerede Yanlış Yaptım

Dosya Ekleri

• Red Dead Redemption 2 8.01.2024 19_22_21.png
    Red Dead Redemption 2 8.01.2024 19_22_21.png
    81,7 KB · Görüntüleme: 52
  • DLSSTweaks ConfigTool v0.200.8.0 - dlsstweaks.ini (nvngx.dll) 8.01.2024 19_35_00.png
    DLSSTweaks ConfigTool v0.200.8.0 - dlsstweaks.ini (nvngx.dll) 8.01.2024 19_35_00.png
    35,7 KB · Görüntüleme: 53
Dlsstweaksconfig neden açılmıyor bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?

Geri
Yukarı