Sürprizbozan Red Dead Redemption 2 görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thykeee.1

Femtopat
Daha fazla  
SPOİLER İÇERİR : RDR 2'de Guarma adasından kaçtıktan sonra bizi 'Van horn trading post' adı altında bir yere getiriyorlar ve buradan sonra bizden Rhodes'un altına gitmemizi istiyor. Ne atımız var ne tren, yürüyerek mi gidilecek?

rdr2.png

Son düzenleme:
Etrafta illa ki bir at olmalı ben rastgele bir tanesini alıp öyle gitmiştim.

Bu arada görevi yanlış hatırlıyor olabilirim ama sadie ile birlikte yapılıyordu galiba. (veya bam başka bir şey)

SPOİLER İÇERİR: RDR 2'de Guarma adasından kaçtıktan sonra bizi 'Van horn trading post' adı altında bir yere getiriyorlar ve buradan sonra bizden Rhodes'un altına gitmemizi istiyor. Ne atımız var ne tren, yürüyerek mi gidilecek?

Eki Görüntüle 1839233

Üst tarafda fark ettiysen siyah bir yer işaretli. Oraya git orada bir at kaçıracaksın macar ATI. Ardından öyle gideceksin.

SPOİLER İÇERİR : RDR 2'de Guarma adasından kaçtıktan sonra bizi 'Van horn trading post' adı altında bir yere getiriyorlar ve buradan sonra bizden Rhodes'un altına gitmemizi istiyor. Ne atımız var ne tren, yürüyerek mi gidilecek?

Eki Görüntüle 1839233
Karaya çıktığınız zaman bir bina vardı karşınızda bar yada şerifin ofisi olabilir hatırlamıyorum işte onun önünde bi at var sanırım koyu kahve ve beyaz renkti onu alıp sürmelisiniz

Üst tarafda fark ettiysen siyah bir yer işaretli. Oraya git orada bir at kaçıracaksın macar ATI. Ardından öyle gideceksin.
peki şey sorucaktım ister istemez arkadaş çevremden spoiler yiyorum bi arkadaşım şey demişti onurum çok yüksekti fakat sonda bir seçim yapmamı istedi bende parayı seçtim ve bende kötü şekilde öldüm sen asla parayı seçme tarzından birşey söylemişti dediği doğru mu , onurum şu an yüksek

Dosya Ekleri

• rdr2onur.png
    rdr2onur.png
    46,2 KB · Görüntüleme: 37
peki şey sorucaktım ister istemez arkadaş çevremden spoiler yiyorum bi arkadaşım şey demişti onurum çok yüksekti fakat sonda bir seçim yapmamı istedi bende parayı seçtim ve bende kötü şekilde öldüm sen asla parayı seçme tarzından birşey söylemişti dediği doğru mu , onurum şu an yüksek
Yüksek onurda iki son, düşük onurda iki son var. Sondaki farklarını söyleyemem spoiler olmaması adına ama tatmin edecek seviyede değişiyor. Zaten onuruna bağlı olarak oyundaki her konuşman değişiyor. (Örn: Yüksek onurda Arthur daha anlayışlı ve etrafındaki insanlara karşı daha korumacı bir şekilde konuşurken düşük onurda bencil, sadece kendisini ve parayı düşünen birisi gibi konuşuyor)

Geri
Yukarı