Red Dead Redemption 2 İngilizce bilmeden oynanır mı?

olur dinlemek isterim oyununun tam olarak merak ediyorum içeriğini :)
Hocam ana görev yapmak için kampa doğru yol aldım. Kampın yakınına geldiğimde ağaca asılı bir adam gördüm merak ettim tabii indim attan, bakayım dedim. Böyle inceledim baktım sesler vs. geldi noluyor diyip arkama baktım adamlar diğer kamptan insanlar etrafımı çevirip bana sıkmaya başladılar. Bu sadece bir örnek paranızı almak için sizi başka yöne çeken NPC ler den tutun kadını şehir içinde öldürmeye çalışan NPClerden tutun baya bir şey var oyunda :D

Hocam ana görev yapmak için kampa doğru yol aldım. Kampın yakınına geldiğimde ağaca asılı bir adam gördüm merak ettim tabii indim attan, bakayım dedim. Böyle inceledim baktım sesler vs. geldi ne oluyor deyip arkama baktım adamlar diğer kamptan insanlar etrafımı çevirip bana sıkmaya başladılar. Bu sadece bir örnek paranızı almak için sizi başka yöne çeken NPC'lerden tutun kadını şehir içinde öldürmeye çalışan NPC'lerden tutun bayağı bir şey var oyunda :D

Evet oyunda bu tarz rastgele gelişen olaylar çokmuş :) çok geniş kapsamlı bir oyun her açıdan parasına değeceğini düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler.

Evet oyunda bu tarz rastgele gelişen olaylar çokmuş :) çok geniş kapsamlı bir oyun her açıdan parasına değeceğini düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler.
Daha bugün köprü pususuna yakalandım hocam :D Rica ederim eğer oynarsanız buraya yazarsanız çok mutlu olurum :) .

Oyun gerçekten efsane dil icin Arkadaşımın yaptığı taktiği anlatıcam çok başarılı bulmuştum. 😂 telefondan google translate açıp konuşma kısımlarını translateye dinletiyor sonra oyunu durdurup okuyor ve oyuna devam ediyordu. 😂

Daha bugün köprü pususuna yakalandım hocam :D Rica ederim eğer oynarsanız buraya yazarsanız çok mutlu olurum :) .

BAŞYAPIT! Kelimenin tam anlamıyla muhteşem bir oyun 2 günde 12 saat oynamışım. Ve kesinlikle iyi ki almışım diyorum Türkçe yamasının olmaması hiçte önemli değil oyunda yürümek at sürmek silah kullanmak hepsi başlı başına zevkli. Hikaye işini de şu an anladığım kadarıyla ilerliyorum ki büyük bir kısmını anladım geri kalan kısımları netten videolar ile bakacağım. kesinlikle fiyatını hakkeden bir oyun. Tekrardan teşekkür ederim karar vermeme yardımcı olduğun için böyle bir oyunu oynamamış olsam çok üzülürdüm :)

BAŞYAPIT! Kelimenin tam anlamıyla muhteşem bir oyun 2 günde 12 saat oynamışım. Ve kesinlikle iyi ki almışım diyorum Türkçe yamasının olmaması hiçte önemli değil oyunda yürümek at sürmek silah kullanmak hepsi başlı başına zevkli. Hikaye işini de şu an anladığım kadarıyla ilerliyorum ki büyük bir kısmını anladım geri kalan kısımları netten videolar ile bakacağım. kesinlikle fiyatını hakkeden bir oyun. Tekrardan teşekkür ederim karar vermeme yardımcı olduğun için böyle bir oyunu oynamamış olsam çok üzülürdüm :)
Şuan aşırı mutlu oldum hocam. Gerçekten beğenmenize aşırı sevindim. Oyunu oynadıkça açılıyor gerçekten ve oynayan kişi için Başyapıt olayı daha da artıyor ve yönettiğiniz karakter gerçekten varmış gibi hissettiriyor oyun. 12 saati bir 20 saat yapacaksınız 30 40 90 110 saatlere kadar çıkacaksınız bence. Gerçekten karar vermenize yardımcı olduğum için aşırı mutluyum. İyi oyunlar dilerim. Online'a da bakın hikaye bittikten sonra hocam :) Çok mutlu oldum iyi oyunlar dilerim :)

Şu an aşırı mutlu oldum hocam. Gerçekten beğenmenize aşırı sevindim. Oyunu oynadıkça açılıyor gerçekten ve oynayan kişi için Başyapıt olayı daha da artıyor ve yönettiğiniz karakter gerçekten varmış gibi hissettiriyor oyun. 12 saati bir 20 saat yapacaksınız 30 40 90 110 saatlere kadar çıkacaksınız bence. Gerçekten karar vermenize yardımcı olduğum için aşırı mutluyum. İyi oyunlar dilerim. Online'a da bakın hikaye bittikten sonra hocam :) Çok mutlu oldum iyi oyunlar dilerim :)

Evet tahmin ediyorum ki yüzlerce saatimi harcayacak bir oyun single lini bile defalarca bitireceğim muhtemelen 😁 Online'de baktım biraz güzel gibi duruyor.

Geri
Yukarı