Çözüldü Red Dead Redemption 2 kayıt dosyası nasıl paylaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dariahlazatova

Decapat
Oyunu arkadaşım da aldı ama başını oynamak istemiyor. Arap atı falan yakalamıştım. Benim save dosyamı ona nasıl verebilirim? Nerede oluyor dosya? Saves kısmına giriyorum, şöyle bir kodlama var ama dosyanın içi boş ''0F74F4C4''.

Çözüm
PC (Steam) versiyonu için şu yolu takip ediniz.

%USERPROFILE% \ Belgeler \Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Profiles\ <user-id> \
red dead redemption 2 save konumu.png

Doğru profil klasörüne girdiğiniz takdirde SDR ile başlayan .bak dosyaları görmeniz lazım. O dosyalar save dosyaları oluyor.

O dosyaları arkadaşınız kendi profil klasörüne kopyalamalı.

PC (Steam) versiyonu için şu yolu takip ediniz.

%USERPROFILE% \ Belgeler \Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Profiles\ <user-id> \
Eki Görüntüle 988589
Doğru profil klasörüne girdiğiniz takdirde SDR ile başlayan .bak dosyaları görmeniz lazım. O dosyalar save dosyaları oluyor.

O dosyaları arkadaşınız kendi profil klasörüne kopyalamalı.
Direkt olarak klasörü kopyalayıp kendisine yapıştırsa oluyor mu peki? Görsel olarak dosyaları bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• dosya dışı.png
    dosya dışı.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 248
  • save içerisi.png
    save içerisi.png
    22,3 KB · Görüntüleme: 302
Direkt olarak klasörü kopyalayıp kendisine yapıştırsa oluyor mu peki? Görsel olarak dosyaları bırakıyorum.
Büyük ihtimalle olmaz, çünkü o klasör sizin Rockstar Games profilinizle bağlı. Direkt save dosyalarını kopyalayın, neden başka yöntem arıyorsunuz?

Büyük ihtimalle olmaz, çünkü o klasör sizin Rockstar Games profilinizle bağlı. Direkt save dosyalarını kopyalayın, neden başka yöntem arıyorsunuz?
Şimdi daha iyi anladım. Profile bağlı olduğunu unutmuşum. Save'yi normal bir yere kaydediyor sanmıştım. Teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı